Захист сільськогосподарських рослин і продуктів від шкідливих організмів або запобігання їх дії в широкому асортименті можна знайти в електронному каталозі інтернет - магазину агропродукції тут: https://lnzweb.com/zzr/herbicide наприклад,

  • інсектициди,
  • родентициди, які впливають на життєвий цикл рослин іншим чином, ніж активна речовина наприклад, регулятори росту.
  • Величезна кількість способів і широкий асортимент захисту рослин має високу гарантовану якість свого призначення.
  • Зберігайте рослинні культури

Знищувати небажані рослини або частини рослин, перешкоджати небажаного росту рослин або запобігати взагалі таке зростання можна здійснювати за допомогою застосування гербіцидів.

Токсичність засобів захисту рослин

Засоби захисту рослин з LNZ використовуються для знищення або зменшення шкідливих організмів. Однак нецільові організми, такі як корисні організми, також можуть бути знищені або пошкоджені при використанні різних способів захисту рослин. Негативні наслідки можуть вплинути на інші рослини і організми.

Засоби захисту рослин можуть вплинути на користувачів, таких як фермери або споживачі, наприклад, через залишки їх в їжі. На додаток до токсичності засоби захисту рослин для різних організмів, зокрема, вплив і отримана доза мають вирішальне значення. Для користувачів, ризик впливу при приготуванні розпилюється суміші є найвищим при роботі з порошкоподібною концентратом. Навіть комахи можуть надавати токсичну дію на комах. Ендокринологи вважають доведеним, що багато засобів захисту рослин, навіть в концентраціях, до яких схильні споживачі, можуть привести до серйозних проблем зі здоров'ям, в основному через порушення роботи ендокринної системи.

Поширення опору є величезною проблемою - як в медицині, так і в сільськомугосподарстві. Дослідникипопереджають, щоеволюційнийдвигуншкідливихорганізмів, які виробляють резистентність, може не забаром виграти гонку протилюдських розробників нових ліків.

Хімічна травма

Багато з пестицидів, які використовуються в сільському господарстві, можуть викликати фітотоксичність на плодових культурах. Якщо більш-менш значної шкоди іноді пов'язаний із застосуванням інсектицидів або фунгіцидів, які надмірно дозуються або використовуються у вигляді суміші, ураження, викликані гербіцидами, є найбільш частими і найбільш руйнівними. Всі органи культур можуть бути вражені, але саме на листках і стеблах можна спостерігати переважна більшість симптомів.