На комфортне життя заслуговує кожен з нас. Але чи багато жителів Чернігова дійсно не відмовляють собі у бажаннях і можуть реалізувати їх «тут і зараз»?

З'ясували це разом із Юнекс Банком: для комфортного життя банк презентував кредитну картку нового покоління «Unex Card». Кредитка доступна за замовленням на сайті, а тепер ще й спеціально для жителів Чернігова – у представництві банку за адресою: просп. Перемоги, 102 (ТЦ "Прогрес", тел.: +38 (093) 214 27 70 )

Для чого кредитна картка «UnexCard»?

Часом грошей, що маємо на руках, не вистачає на реальні потреби: невідкладні покупки, сеанс лікаря, ремонт, вигідна відпустка. Таке буває з кожним і що тоді робити?

  • Взяти в борг у товариша, родичів, сусідів і отримувати косі погляди – не варіант;

  • Взяти кредит готівкою, але необхідно оформити належним чином і витратити на це час;

  • Оформити кредитну картку з відновлювальною кредитною лінією (у відділенні або онлайн) і використовувати кредитні кошти за необхідності.

Саме для непередбачуваних витрат, комфортного життя та реалізації бажань Юнекс Банк створив картку «Unex Card». Її амбасадор Сашко щодня демонструє її вигоди на сторінках банку у соцмережах.

Ланцюжок використання дуже простий: користуйся – поновлюй кредитний ліміт – і знов користуйся.

У чому вигода кредитки «Unex Card»?

Юнекс Банк демонструє про реальні вигоди кредитної картки:

  • Кредитний ліміт до 100 000 грн;

  • Період для повернення кредитних коштів без жодних комісій – 62 дні;

  • Швидке оформлення і доставка картки;

  • Завжди актуальний кешбек до 25%, що можна підібрати під власні потреби.

Маючи в руках кредитку «Unex Card» можна розраховуватися не тільки в Україні, а й в подорожах за кордон. До того ж, кредитна картка дає змогу вигідно оплачувати комунальні платежі, квитки та підготовку до подорожей, реалізовувати перекази і отримувати за це все кешбек. Замовляй з доставкою https://creditcard.unexbank.ua або приходь у відділення! (ліцензія НБУ №56 від 28 жовтня 2011 р.)