Подорожувати корисно - поїздки в інші країни розширюють свідомість, дають уявлення про життя інших людей. До того ж, це новий досвід і яскраві враження.

Чи доступні нашим співвітчизникам поїздки закордон? Все залежить від їхнього вміння організувати подорожі. Навіть авіаперельоти стають доступними, якщо використовувати TripMyDream. Сервіс допомагає знайти авіаквитки на рейси в будь-які куточки світу. За допомогою TripMyDream можна заощадити не тільки час, а й гроші. Тепер не потрібно самостійно проводити моніторинг пропозицій різних транспортних компаній. Достатньо ввести на сайті пункт вильоту і місце призначення - система автоматично знайде найвигідніші пропозиції.

Не потрібно боятися комісій. Сервіс не передбачає ніяких додаткових платежів. Реєструватися на сайті для використання TripMyDream теж не доведеться. Це зручний, простий і комфортний сервіс, доступний кожному.

Правила економних перельотів

Найвигідніше шукати квитки за кілька тижнів до вильоту. Багато авіакомпаній роблять суттєві знижки при ранньому бронюванні. Це найпростіший спосіб заощадити

Використовуйте складні маршрути. Парадокс, але літаючи "в обхід", можна заощадити в цілому на польоті. Прямі рейси залишаються найдорожчими. Звичайно, даний варіант підійде тільки тим, хто готовий витратити більше часу на сам переліт. 

Не завжди доцільно використовувати такий прийом. Наприклад, при польоті до Австралії, заощадивши близько 300 доларів мандрівники втрачає до 10 годин часу, що не дуже зручно.

Вибирайте правильно час для подорожей. Найдешевше перельоти обходяться в "низький" сезон. Коли він настає? Все залежить від напрямку. Для деяких низький сезон - літо і весна, в інші регіони найвигідніше їздити восени або навіть взимку. Варто заздалегідь уточнити оптимальний час для туристів.

Як вибрати місце в літаку?

Ця опція доступна на більшості рейсів. Звичайно, за можливість вибрати крісла доведеться трохи доплатити. Чи має сенс це робити? Звичайно, якщо плануєте долетіти з комфортом. Найкраще вибирати місця поряд з ілюмінаторами або близько аварійних виходів. Ці крісла вважаються оптимальними для далеких перельотів.

Місця біля вікон самі тихі, тут не турбуватимуть сусіди, яким терміново потрібно пройти в коридор. Чим примітні крісла у аварійних виходів? Вони дозволяють витягнути ноги - між рядами залишається великий зазор.