Дуже хочеться вірити, якщо загадати бажання на новий рік під бій курантів, то воно обов'язково здійсниться, на жаль це не завжди так. Попри це, Юнекс Банк виконує ваше бажання і радий представити вам спеціальну кредитну пропозицію: «Крижаний Бум». Сенс якої, це зупинка нарахування процентної ставки за готівковим кредитом на три місяці!

Зупинення нарахування відсотків на три місяці

У зимовий період українцям потрібно більше готівки, до таких висновків прийшли українські аналітики. З чим це пов'язано? В зимовий період проходять самі теплі і сімейні свята, і кожен українець прагне привітати близьких йому людей купуючи подарунки і святкуючи свята. У цих умовах Юнекс Банк як ніхто інший розуміє, наскільки важлива готівка і тому скасовує процентну ставку зовсім!

Кредит готівкою без будь-яких відсотків

Кредит готівкою - це можливість отримати грошові кошти на руки і самостійно вирішувати, на шо їх витрачати. Хочеш зробити подарунок рідним і близьким? Або можливо бажаєш влаштувати собі незабутнє свято? Можливо в тебе є мита, але немає коштів на її здійснення? Не біда, кредит готівкою, без будь-яких відсотків Вам допоможе в цьому!

Протягом трьох місяців не потрібно платити відсотків, а тільки повернути гроші в зручний Вам час. Банк нараховуватиме тільки мінімальну ставку в розмірі 0,01% річних.

Встигніть до 31.01.2020 оформити кредит на сайті банку https://credit.unexbank.ua/ або у відділенні Вашого міста за адресою: просп. Перемоги, 102 (ТЦ "Прогрес", тел.: +38 (093) 214 27 70). Ліцензія НБУ №56 від 28 жовтня 2011 р.