Вирішили поїхати за кордон та не знаєте з чого почати? Спеціалісти компанії «Без кордонів» швидко та професійно проконсультують Вас по усіх питаннях, пов’язаних з виїздом за кордон, та допоможуть прийняти вигідні рішення.

Візовий центр надає інформаційно-консультаційні послуги людям, які планують виїхати за межі України з метою навчання, роботи, відпочинку, бізнес-зустрічі, закупів чи відвідин родичів і друзів. Діяльність компанії спрямована на полегшення нашим громадянам процесу збору необхідних документів для здійснення поїздки.

На сьогоднішній день компанія «Без кордонів» спеціалізується на багатьох послугах:

1. Візова підтримка у більше, ніж 50 країн світу. Компетентні фахівці допомагають якісно підготувати папери для відкриття віз в країни Шенгенської угоди, в США, Канаду, Японію, Китай, Сінгапур, Південну Корею, ОАЕ, Румунію, Болгарію, Таїланд, Індію, Австралію і багато інших країн. Наші спеціалісти добре розбираються у всіх нюансах оформлення документів. Ми працюємо грамотно і відповідально!

2. Працевлаштування за кордоном. Для тих, хто вирішив поїхати в інші країни з метою заробітків, «Без кордонів» пропонує великий вибір легальних вакансій у країнах Європи. У нас завжди є пропозиції для жінок та чоловіків з вигідною зарплатою і комфортними умовами. Усі робочі місця забезпечуються житлом.

3. Консультування щодо вироблення звичайних та біометричних закордонних паспортів.

4. Продаж авіаквитків у будь-яку країну світу.

5. Бронювання готелів від 20 євро.

6. Легалізація.

Діяльність «Без кордонів» здійснюється з дотриманням усіх нормативних актів України. Компанія має необхідні дозволи на надання послуг, що гарантує надійність та безпеку кожному клієнту.

 Конкурентні переваги

Компанія «Без кордонів» займає міцну позицію на ринку міграційних послуг. Завдяки плідній та наполегливій праці нам вдалося сформувати велику клієнтську базу. До нас звертаються неодноразово і рекомендують наші послуги знайомим.

Серед інших фірм, що надають міграційні послуги, компанія «Без кордонів» відрізняється наступними перевагами:

1. Великий перелік послуг.

2. Професіоналізм.

3. Доступні ціни.

4. Якісне обслуговування.

5. Відповідальність перед клієнтами.

Команда «Без кордонів» з ентузіазмом підходить до будь-якої справи. Ми налаштовані лише на позитивні результати і прикладаємо максимальних зусиль для реалізації Ваших планів.

Запрошуємо Вас скористатися послугами «Без кордонів» і відчути усі переваги на власному досвіді. Контактні дані та детальну інформацію про нашу діяльність шукайте на сайті www.bezkordoniv.com.ua