Основне призначення робочих комбінезонів і напівкомбінезонів

 — захищати робітників від шкідливого впливу зовнішнього середовища, забезпечувати зручність під час виконання службових обов’язків і мати інші характеристики, потрібні для виконання конкретних видів робіт. Якщо неправильно підходити до вибору спецодягу, це може призвести до зниження продуктивності праці, а також до збільшення витрат на придбання робочого одягу. Розглянемо, на що варто звертати увагу під час вибору робочих комбінезонів.

Як вибирати виробника?

В Англії доволі часто можна почути приказку: «Ми не такі багаті, щоб купувати дешеві речі». Таке правило можна вважати золотим стандартом під час вибору спецодягу. Компанії, які виготовляють спеціальний одяг, здешевлюють свої вироби, використовуючи недорогу тканину й фурнітуру, а також завдяки низькій якості пошиття. 

Якщо ви придбаєте найдешевші робочі комбінезоні, то через короткий проміжок часу вам доведеться закуповувати нову партію. У разі такого підходу протягом року ви витратите більше грошей, ніж якщо купите якісний спецодяг за прийнятною ціною. Крім того, на постійне докуповування дешевого спецодягу ви будете витрачати час і зусилля.

Варто звертати увагу на підприємства, які вже давно працюють на вітчизняному ринку спецодягу та знижують собівартість продукції завдяки великим потужностям, оптовій закупівлі тканин і фурнітури, високій продуктивності праці свого персоналу. Компанія «Торнадо» займається виготовленням спецодягу за чинними ГОСТами й пошиттям унікальних моделей за індивідуальними замовленнями вже понад 25 років. 

За цей час вона посіла провідну позицію на ринку. Асортимент робочих комбінезонів Tornado представлено на сайті https://tornado.kiev.ua/ua/spetsodezhda/kombinezoni. Компанія визначила своїми пріоритетами в роботі якість і мобільність. Її спеціалісти постійно відстежують тенденції на світовому й вітчизняному ринках спецодягу та розробляють моделі, які відповідають усім сучасним вимогам. 

Основні вимоги до робочих комбінезонів

Під час вибору робочих комбінезонів варто брати до уваги такі фактори:

  1. Відповідність чинним в Україні галузевим нормам. Для кожної галузі розроблено окрему нормативну документацію. Саме на її основі треба вибирати спецодяг з огляду на специфіку діяльності підприємства.
  2. Умови праці робітників. Потрібно брати до уваги те, де вони будуть працювати: на відкритому повітрі чи в приміщенні. Також важливо зважати на сезонність робіт. З великим вибором літніх та утеплених напівкомбінезонів компанії Tornado для різних умов праці можна познайомитись на її сайті.
  3. Комфортність. Забезпечується завдяки грамотно підібраним тканині й фурнітурі та правильному крою. Тканини повинні добре пропускати повітря й убирати вологу. Якісна фурнітура дає змогу легко надягати та знімати виріб, а також фіксувати його на тілі. У комбінезоні, який має професіонально виконаний крій, робітник зможе вільно рухатися протягом усієї зміни.
  4. Якість. Усі шви повинні бути рівними й не мати ніяких вад.

Важливо, щоб робочі комбінезони мали підвищену стійкість до умов праці на підприємстві. Наприклад, якщо робітники під час виконання своєї роботи контактують з певними хімічними речовинами, то комбінезони повинні мати стійкість саме до таких речовин.