Картинки по запросу Що пропонують приватні лікарні?

Іноді з'являється біль, який можна пояснити і вжити заходи для її усунення. Проте буває і так, що больові відчуття виникають несподівано і, як здається, з нізвідки. В цьому випадку важливо не ігнорувати симптоми, а негайно звернутися по допомогу до фахівця. Якісні і комплексні медичні послуги пропонує Клініка Смарт Медікал Центр.

Ознайомтеся з основними ознаками і симптомами, знання яких допоможе вам швидше реагувати на сигнали тіла і захистити своє здоров'я.

1. Різкий головний біль

Сильні головні болі, на жаль, не є рідкістю. Іноді можуть виникати в результаті перенапруження, стресу або втоми. Проте якщо біль стає постійним явищем, або супроводжується онімінням шиї, лихоманкою, дезорієнтацією, порушенням зору, слабкістю і шумом у вухах, це може означати, запалення кровоносних судин, пухлини мозку, менінгіт або крововилив в мозок. Пігулки тут не допоможуть, треба негайно проконсультуватися з лікарем.

2. Гострий зубний біль

Може виникати через пошкодження емалі або в результаті ушкодження нерва. В цьому випадку краще не відкладати відвідування стоматолога, інакше інфекція може потрапити в кров і поширитися по усьому тілу. Чим довше ви чекаєте з візитом до стоматолога, тим більше ймовірність втрати зуба.

3. Гострий біль у боціГострий біль у боці у поєднанні з сильною лихоманкою і нудотою можуть вказувати на апендицит. У такому разі слід негайно викликати швидку допомогу, інакше апендикс може лопнути і його вміст проникне в черевну порожнину. У жінок гострий біль у боці може бути небезпечним і мати інший характер. Такі симптоми можуть бути викликані запаленням яєчників.

4. Біль в грудній клітці

Зазвичай люди відносяться до болю в грудях, швидше недбало, просто не звертають на неї уваги і навіть не думають про візит до фахівця. Проте якщо ви відчуваєте, що безперервний біль в грудях супроводжується задишкою і болем у верхній частині тіла, слід негайно проконсультуватися з лікарем.

5. Біль в спині з онімінням пальців ніг

Біль в спині може бути пов'язаний з фізичними навантаженнями, але якщо вона не проходить тривалий час і ліки не допомагають, то може бути, один з дисків хребта затискає нерв і вам потрібна допомога фахівця. Самолікування без попередньої консультації з лікарем може завдати серйозного збитку вашому здоров'ю.

6. Біль в ногах

Якщо ви помітили, що нога в області ікри змінила колір на червоний, і ви відчуваєте біль, можливо, що у вас з'явився тромбоз глибоких вен. Знімати больові симптоми масажем не можна. Ви ризикуєте відправити тромб до подорожі через вену, де він може досягти легенів і привести до зупинки дихання.