Сьогодні школа висуває все нові та дуже суворі вимоги щодо зовнішнього вигляду учнів. Це стосується не тільки одягу, але й зачісок. Авжеж хлопчикам набагато простіше у порівнянні з дівчатками. Зробив акуратну стрижку і готово. А дівчатка бажають бути стильними та мати гарну зачіску у будь-якому віці.

Якщо у вашої доньки довге волосся, то знайти різноманітні зачіски для школи допоможе інтернет. На сайті EVA Blog представлені зачіски на довге волосся, які дуже просто виконуються та мають охайний вид. У молодших класах потрібно, щоб зачіска зберігалась упродовж усього дня.

Роблячи зачіску до школи треба дотримуватись деяких стандартних вимог:

  • волосся не повинне лізти в обличчя та заважати очам;
  • зачіска повинна бути простою та акуратною;
  • волосся не повинне лягати на зошит при письмі;
  • зачіска повинна добре закріплятись, щоб не розпалась посеред навчання.

Плетіння

Дуже актуальними є різноманітні плетіння. Воно виглядає дуже красиво та акуратно. Є безліч варіантів плетіння. Дехто полюбляє "дракончики". Можна заплести одну косу або дві. Дракончики можуть йти навскіс і по всій окружності голови. Це вже залежить від вашої фантазії та бажання. Дракончик дуже міцно тримає волосся. Ви можете заплітати кожен день різні види косичок і тоді ваша донька буде виглядати кожного дня по-новому. До коси можна вплести стрічку, тоді зачіска заграє яскравими фарбами, буде здаватись легкою. Стильна коса завжди виглядає дуже цікаво.

Зачіски з використанням шпильок

Якщо у вашої доньки волосся середньої довжини, то можна подивитись як робити шкільну зачіску за допомогою шпильок. Найпростішою є зачіска, котра починається з того, що ви збираєте хвоста. Це може бути один хвіст або два. Потім з хвоста плетете косу, зав'язуєте її резинкою знизу та обкручуєте навколо основи хвоста, закріплюючи шпильками. Прикрасити зачіску можна бантиком або яскравою резинкою, котру надіти на готову гульку.

Хвости

Ви можете зробити два хвостики та прикрасити їх бантами. А можете з двох хвостів заплести коси. Так дівчинці буде набагато зручніше, та хвости не будуть розпатлані. Можна зробити один хвіст, але краще його робити трохи нижче верхівки, щоб основна мама волосся була позаду та не заважала учениці на заняттях.

Сьогодні можна придбати безліч різноманітних додаткових аксесуарів, які допоможуть вам зробити шкільні зачіски. Це можуть бути стрічки, бантики, краби, обідки.