Вироби з поліетилену по праву вважаються одними з найнадійніших. Сьогодні багато компаній прагнуть підвищити свій імідж за допомогою виготовлення фірмової упаковки для клієнтів. Логотип фірми, надрукуваний на якісних міцних пакетах, дозволяє подвоїти популярність бренду і залучити ще більше нових покупців. Пакети майка є найпопулярнішою упаковкою, яка супроводжує наші покупки в магазинах, на продуктових ринках.

Чому пакети майка такі міцні

Головною їх особливістю є високий показник міцності при поздовжньому розтягуванні. Поздовжнє навантаження на пакет збігається з напрямком ручок, а це значить, що пакети майка можуть витримувати великі навантаження в порівнянні з пакетами інших конструкцій. До цього результату приводять як конструктивні особливості, так і фізичні властивості поліетилену, з якого виготовляються кульки. Таким чином, ці поліетиленові пакети міцні, навіть при мінімальній товщині плівки.

Ще однією характерною особливістю такої упаковки є наявність бічних фальців, за рахунок яких відбувається збільшення обсягу без втрати міцності. Пакети майка зазвичай виготовляються з поліетилену низького тиску білого або чорного кольору, з нанесенням фірмової символіки замовника. Перераховані вище переваги встигли по достоїнству оцінити магазини і супермаркети. Вони пропонують своїм клієнтам купити пакети майка, щоб донести продукти та інші товари до будинку і зберегти їх цілісність. Згодом цю упаковку споживачі неодноразово використовують в побуті, пристосовуючи під свої конкретні потреби.

Друк на пакетах майка - доступний спосіб реклами

Поліетиленові пакети давно і міцно закріпилися в побуті сучасної людини. Сьогодні такі товари по праву вважаються «обличчям» компанії і здатні підвищити її імідж. Продукція з логотипом вашої фірми допоможе примножити прибутковість будь-якого бізнесу незалежно від його спрямованості.

Можливості флексографічного друку дозволяє отримувати привабливе зображення, яке запам'ятовується і перетворює звичайну упаковку в потужний рекламний інструмент, що обходиться в рази дешевше, але при цьому зберігає свою ефективність. Подібна реклама формує позитивну думку про вашу фірму, за рахунок багаторазового використання має тривалий термін служби і велике охоплення аудиторії.

Поліетиленові пакети, що випускаються в компанії «УкрПак», виготовляються з якісного поліетилену і мають високу міцність, зручністю в експлуатації, універсальність, практичність, довговічність, зносостійкість, доступність.

Компанія «УкрПак» вже більше 10 років займається випуском виробів з поліетилену та має великий досвід роботи. Замовити друк на пакетах майка на цій фірмі дуже вигідно, бо ви отримаєте оперативне, якісне та надійне обслуговування. Пакети з рекламою від цієї компанії мають ряд переваг в порівнянні з конкурентами.

Щільна повітронепроникна упаковка не пропускає воду, здатна захистити товар від впливу морозу і ультрафіолетових променів. Цілісність тари при цьому не порушується. Ця упаковка має міцні ручки, максимально пристосовані для перенесення товару.

Продукція зі спеціально передбаченими ручками виготовляється за вимогами замовника. Ви також можете визначитися з розмірами і кольором товару.

Такі фірмові поліетиленові кульки стануть обличчям вашої компанії і покажуть її з найвигіднішого боку. Ми підкажемо вам, як залучити до вашого бренду ще більше уваги за допомогою унікального дизайну, втіленого в життя.

Замовляючи друк на пакетах, ви отримуєте гарантії на якісну і надійну продукцію від виробника.