Більшість людей пов'язують візит до стоматолога з неприємною необхідністю. З цієї причини намагаються реалізувати це якомога рідше. Тим часом регулярні відвідування стоматологічної клініки https://symmetrica.ua/ допомагають підтримувати належний стан рота і водночас забезпечують гарну, здорову посмішку. Це не завжди пов’язано з необхідністю проведення процедур або болем. Систематичні відвідування забезпечують виявлення всіх порушень на ранній стадії і їх можна легко усунути. Регулярні візити до стоматолога - найпростіший спосіб здійснити мрію про ідеально білі зуби!

Регулярні візити не означають, що вам доведеться ходити до стоматолога щомісяця. У більшості випадків буде достатньо одного відвідування на півроку. Така частота дозволяє доглядати за зубами, усунути карієс, запобігти пародонтозу і не тільки.

Видалення нальоту та зубного каменю

Чищення зубів навіть кілька раз на день не в змозі захистити вас від утворення зубного нальоту та зубного каменю. Для цього необхідно очистити всю ротову порожнину, і, на жаль, ви не в змозі дістатися до кожної області, використовуючи навіть зубну нитку. Зубний камінь є найпоширенішою причиною демінералізації емалі. Видалення каменю займає лише декілька хвилин і негайно покращує зовнішній вигляд та стан ротової порожнини.

Захист від гінгівіту

Зубний наліт може викликати гінгівіт. Це тому, що зубний камінь найчастіше виникає там, де зуби з’єднуються з лінією ясен, що викликає запалення з сильними болями, набряками та кровотечею. Тож якщо ви відчуваєте ці симптоми, слід якомога швидше піти до стоматолога.

Гіперчутливість зубів

Якщо після вживання холодних або гарячих страв і напоїв ви відчуваєте зубний біль, то, швидше за все, ви страждаєте від гіперчутливості. В обов’язковому порядку слід відвідати стоматолога, який поставить діагноз і обере метод лікування. У більшості випадків причиною гіперчутливості є прогресуючий періодонтит.

Хворобливий вушний біль

Що спільного має вушний біль з ротом? Як виявляється багато, особливо коли вранці стає гірше. Зазвичай причиною цього є стискання зубів під час сну. Більшість з нас роблять це несвідомо. Нехтування цією проблемою може призвести до руйнування твердих тканин зубів, тому варто подбати про лікування на ранній стадії.

Знебарвлення слизових оболонок

Знебарвлення або рани, що з’являються на губах або слизових оболонках щік, можуть бути небезпечними, особливо коли вони довго не заживають. В таких випадках слід проконсультуватись зі стоматологом, оскільки подібні симптоми зазвичай вказують на загальні захворювання.

Якщо ви помітили будь-який з описаних вище симптомів, треба негайно звернутися до стоматолога. Крім того, варто знати, що запалення зубів може стати причиною загострення багатьох захворювань, таких як ревматоїдний артрит або псоріаз.