Традиційні міжкімнатні двері львів розпашні — поділяються на:

  • одностулкові;
  • двостулкові;
  • хитні або маятникові (відкриваються як всередину, так і назовні).

Одностулкові двері зручні в силу своєї звичності, простоти конструкції. Вони вельми різноманітні за оформлення і можуть бути використані в сучасних та класичних інтер'єрах. Вони здатні прикрасити класичну вітальню або їдальню в дусі старої Англії або Іспанії, і сучасну, в напрямках ар-деко, еклектики або шебі-шик. Якщо ж полотна двостулкових дверей виконані з сучасних матеріалів – скла, пластику, шпонованого полотна, це позбавляє їх нальоту історичної ексклюзивності і дозволяє використовувати в будь-яких сучасних інтер'єрах.

У нас ви можете купити підвіконня львів.

Двостулкові двері міжкімнатні має сенс встановлювати лише в дуже просторих апартаментах, так як для їх відкривання потрібна значна площа (близько 2 кв. м), також, вибираючи їх, треба врахувати, що доведеться «пожертвувати» частиною стіни, що позначиться на розміщення меблів. Іноді їх вибір зумовлений дизайном — широкі, високі двостулкові двері міжкімнатні – неодмінний атрибут інтер'єрів в стилі ампір, бароко, рококо.

Як часто буває, є можливість обрати компромісний варіант – полуторні двостулкові двері міжкімнатні, у яких одна стулка вже, ніж інша. Їх можна використовувати як одностулкові і як двостулкові. Зазвичай вузьку стулку відкривають тільки в особливих випадках – коли в домі гості, або коли треба переносити габаритну меблі.

У нашому салоні меблів можно купити вхідні двері у львові ціна.

Особливий тип розпашних дверей – хитні. Вони відкриваються у обидві сторони, а нейтральне закрите положення зберігають зазвичай за рахунок гравітації – косяк, на який кріпляться петлі, трохи нахилений всередину отвору. Міжкімнатні маятникові двері використовуються, зазвичай, як офісні, але їх можна вибрати і для оформлення кімнат в індустріальному стилі лофт або техно.