У світі, де доводиться платити багато рахунків щомісяця, а крім того, ще супроводжує велика невизначеність та страх перед тим, як виглядатиме ринок завтрашнього дня: чи зростуть ціни на комунальні послуги, товари та продукти харчування, мрії про самодостатнє житло здаються нездійсненними. І якщо ви до цього додасте захмарні ціни на електроенергію, наявність власної сонячної електростанції solarbud.energy на задньому дворі виявляється чимось більш розумним, ніж наївним. 

Електрика в будинку

Сьогодні ми не можемо уявити своє життя без електрики. Люди вже настільки звикли до електроенергії, що коли є (навіть тимчасові) перебої в постачанні, ми одразу відчуваємо невелику паніку. 

На жаль, факти полягають у тому, що електроенергія надходить найчастіше з електростанцій на вугіллі, що (м'яко кажучи) не дуже екологічно. Це застаріла не стільки інфраструктура, скільки сам метод. Щось, що було непомітно кілька десятиліть тому, насправді хвилює більшість з нас сьогодні. Це особливо помітно взимку, коли явище смогу стає настільки всюдисущим, що від нього неможливо врятуватися. І він накопичується не тільки від вихлопів автомобілів та окремих домогосподарств, які опалюють себе спаленими пластиковими пляшками, але й від традиційних електростанцій.

Власна електростанція

Тож якби ви хотіли здійснити свої мрії про енергетичну незалежність, у більшості випадків довелося б визначитися з невеликою, домашньою сонячною електростанцією. Чому? Використовувати енергію повітря чи води буде менш ймовірним та розумним. Так, у нас є вітрові та гідроелектростанції, але те, використовувати світло буде найпростішим. Хтось може сказати, що Україна - це не Італія, і сонце не працює так сильно протягом року.

Так, продуктивність такого рішення варіюється залежно від тривалості дня та кількості хмар, але сьогоднішня технологія може настільки досконало оптимізувати обробку електроенергії, що ви будете отримувати енергію навіть у похмурий день.

Фотоелектричні панелі працюють навіть тоді, коли сонце не світить безпосередньо на них. Сучасна технологія пропонує рішення, яке дуже просте у виконанні та доступне для всіх, хто цікавиться майже або повністю безкоштовною електроенергією. Фотоелектричні панелі захоплюють світло, а інвертор перетворює сонячну енергію в електричну. Вся справа пов'язана з домашньою установкою і ви отримуєте реальну електроенергію, роблячи себе незалежними від енергетичних компаній.

Переваги фотоелектричних панелей

  • незалежність від постачальників,
  • рентабельність інвестицій - ваша власна домашня сонячна електростанція окупається лише за кілька років,
  • можливість заробітку - якщо ви виробляєте занадто багато електроенергії, то можете продати надлишки комунальній компанії,
  • можливість постачати електроенергію для всього будинку - відповідна потужність установки здатна гарантувати повну ефективність, забезпечуючи електроенергією все господарство,
  • екологія - поновлювані джерела енергії, які включають сонячне світло є рішеннями для майбутнього.