Плівка, що здатна біологічно руйнуватися, вважається чудовою альтернативою таким матеріалам як поліетилен, поліпропілен і т.д. Застосування спеціальної тари для зберігання, пакування та транспортування необхідно кожному товару, особливо, якщо це харчові продукти.

Ні для кого не секрет, що через надмірне вживання пластика відбувається стрімке засмічення навколишнього середовища. Тому саме біо-плівка все частіше використовується в розвинених країнах по всьому світу. Її основна перевага перед аналогічними показниками продукції - здатність до розпаду під впливом кисню в особливих умовах.

Використання біорозкладних пакетів позитивно впливає на екологію, може поліпшити ситуацію поруч з великими містами і курортними зонами. Речовина, що входить до складу деградантів, змушує їх розпадатися на абсолютно безпечні компоненти.

Особливості біорозкладних пакетів

Матеріал, який здатний до біологічного руйнування, з добавками (оксо-матеріали) - це звичайний полімер, до складу якого були введені добавки-деграданти (d2w) у вигляді присадок. Добавки викликають штучне розкладання матеріалу на воду, вуглекислий газ і біомасу. Контролюючи обсяг добавок, можна домогтися різного терміну розкладання матеріалу. Добавки використовують тільки з первинною сировиною, за рахунок цього в будь-які біорозкладні пакети можна фасувати харчову продукцію.

Біорозкладні пакети можуть бути різних видів і служити різним завданням. З біорозкладного матеріалу виготовляється така ж пакувальна продукція, що і зі звичайного поліетилену: фасувальні пакети, пакети-майка, пакети з вирубними ручками, сміттєві мішки.

Більшою популярністю користується матеріал з добавками. Його виробництво простіше, тому дешевше. Малий термін розкладання натурального матеріалу влаштовує не всіх, такі пакети не можна використовувати багаторазово.

Різниця натурального матеріалу і з добавками також полягає в міцності і вантажопідйомності. Пакети з натуральної сировини значно менш міцні, ніж поліетиленові. Їх область застосування обмежена, це може бути харчова або легка і необ'ємна продукція.

Пакети, в яких використовуються біорозкладні добавки, вважаються більш міцними, ніж вироби з натуральної біорозкладної сировини. Їх виготовлення не вимагає наявності спеціалізованого обладнання, що дозволяє виготовляти її на тих же агрегатах,що і звичайні поліетиленові пакети.

Щільність такого матеріалу з добавками залежить від виду початкового сировини. Спочатку колір матеріалу прозорий або прозоро-мутний. Пакети можна залишити прозорим або, за вашим бажанням, вони можуть бути виготовлені іншого кольору. Пігменти, які додають в процесі екструзії, є повністю екологічними. Надалі, при нанесенні логотипів, зазвичай використовується флексодрук. Фарби цього виду друку виготовляються на водній або спиртовій основі, тому вони безпечні.

Де замовити біорозкладні пакети різних модифікацій

Для замовлення такої специфічної продукції необхідно звертатись на перевірені підприємства, що спеціалізуються на цьому. Одна з таких виробничих фірм, що виготовляє біорозкладні пакети зі спеціальними добавками для біологічного руйнування - https://www.ukrpak.com. На ваше замовлення може бути виготовлений будь-який вид пакетів з біорозкладного матеріалу, їх вага залежить від їхнього типу, розміру та щільності матеріалу. Продукція відповідає всім заявленим характеристикам.

Чому значна частка клієнтів воліє купувати біорозкладні пакети на виробництві УкрПак:

  • біорозкладні пакети випускаються за спеціальними технологіями;
  • продукція має низьку ціну;
  • здійснюється доставка по всій Україні;
  • гарантується своєчасне та якісне виконання замовлення.

Менеджери компанії проконсультують вас з будь-якого питання, допоможуть визначитися з кількістю товару і розрахують вартість.