Водяний кільцевий вакуумний насос - це сирий вакуумний насос, він може досягти максимального тиску для одноступінчастого насоса 2,66-9,31 кПа, а для двоступінчастого насоса 0,133-0,665 кПа. Водяні кільцеві насоси також можуть бути використані як компресори, які належать до компресора низького тиску.

Водяний кільцевий насос, який ви знайдете на сайті vacuumpumpshop.com застосовується у нафтовій, хімічній, машинобудівній, гірничодобувній, легкій, паперовій, енергетичній, металургійній, фармацевтичній та харчовій промисловості, а також у сільськогосподарських підрозділах багатьох процесів, таких як вакуумна фільтрація, вакуумне подавання, вакуумна дегазація. Випаровування, концентрація вакууму та вакуумна регургітація широко використовуються, оскільки водяний кільцевий насос є ізотермічним в процесі стисненого газу, він може витягувати займисті та вибухонебезпечні гази, крім відкачування пилу, газу, що містить воду. Тому використання водяного кільцевого насоса збільшується з кожним днем.

Принцип роботи водяного кільця

Водяний кільцевий вакуумний насос - це робоче колесо, корпус насоса, всмоктувальна пластина, вода в стінці корпусу насоса, всмоктувальний отвір, вихідний отвір, допоміжна випускна система, з якої складається клапан.

Робоче колесо встановлено ексцентрично в корпусі насоса, коли робоче колесо обертається у заданому напрямку, вода, що надходить у корпус водяного насоса, викидається через робоче колесо. Завдяки відцентровій силі вода утворює рівномірну товщину. Внутрішня поверхня верхньої частини водяного кільця просто прилягає до маточини робочого колеса, а нижня внутрішня поверхня водяного кільця безпосередньо контактує з кінчиком лопатки (насправді лопать має певну глибину проникнення у водне кільце).

У цей момент між маточиною ротора та водяним кільцем утворюється простір у формі півмісяця, який знову розділений на кілька невеликих порожнин, рівних кількості лопатей ротора. Якщо верхня частина ротора 0° як початкова точка, то ротор відхилений на 180° перед поворотом, малий об'єм камери поступово від малого до великого, тиск продовжує зменшуватися, всмоктувальний отвір на газовому піддоні пов’язані між собою. Коли тиск в малій камері нижче тиску в перекачаній ємності, згідно з принципом балансу тиску газу, витягнутий газ безперервно втягується в малу камеру. Після завершення вдихання та від'єднання всмоктувального отвору, об'єм маленької порожнини поступово зменшується, тиск продовжує зростати.