Більшість людей, почувши про еротичний масаж, вимальовують в своїй уяві сексуальні послуги. Насправді одне з іншим немає нічого спільного.

Еротичний масаж — це вид релаксотерапії, який не передбачає інтиму. За допомогою особливих масажних технік, майстри еротичного масажу допомагають клієнту максимально розслабитися та отримати задоволення від запропонованих програм.

Як й інші види масажу, еротичний масаж позитивно впливає на м'язи, шкіру та внутрішні органи, покращує кровообіг та пробуджує потоки життєвої енергії.

Для еротичного масажу дуже важливим елементом є створення сприятливої атмосфери: тепле приміщення, розслабляюча музика, приглушене світло, аромалампа або свічки, масажна олія.

Еротичний масаж Рівне приносить клієнту не лише користь та море задоволення, а й сприяє розвитку сексуального потенціалу. Хоча найчастіше клієнтами даного виду масажу є чоловіку, він підходить також і жінкам.

Головною метою еротичного масажу є не настільки задоволення, як повне розслаблення клієнта за допомогою ніжних дотиків, які чергуються з погладжуваннями. Інтенсивність масажних рухів поступово наростає: все починається з кругових лагідних дотиків, потім масажиста переходить до розігріваючих рухів (посилення розтирання), пізніше — до енергійних рухів такі як пощипування, розминання.

В еротичному масажі використовують рухи, схожі із класичним масажем, додаючи різноманітні техніки. До прикладу, вібрації, масаж кінчиками пальців, масаж гарячим диханням.

Особливою технікою еротичного масажу є масаж власним тілом. Це справжнє унікальне мистецтво, яким володіють виконавці еротичного масажу. Під час масажу часто застосовуються додаткові предмети: пір'я, хутро, ніжний шовк, льод тощо.

Якби не дивно звучало, але у виконанні еротичного масажу важливою складовою є розмови. Потрібно обговорювати свої відчуття та побажання, щоб теоретичні знання та практичні вмілості масажиста, могли створити максимально ефективний результат.

Розслабляючий еротичний масаж сприятливо відображається на роботі нервової системи, допомагає заспокоїтись та нейтралізовує сліди стресу. Це, безумовно, найприємніші "ліки", дія яких занурює в блаженний стан та наповнює Ваш організм сильною життєвою енергією.

Масажний салон "Імперія"

https://empire-massage.rivne.ua  

м. Рівне, вул. Дубенська, 7

097 93 09 220