Для обробки приміщень широко застосовується керамічна плитка, яка представлена ​​у величезній різноманітності. Залежно від технології виробництва вона відрізняється формою, розмірами, експлуатаційними якостями і цільовим призначенням. Особливим попитом користується брендова настінна плитка від торгової марки Opoczno, для якої характерний унікальний дизайн, бездоганна якість та вишуканість кожної колекції.

Для кожного інтер'єру властивий свій стиль та індивідуальність, підкреслити який допоможе високоякісна кераміка цього бренду. Для її виготовлення використовується екологічно природна сировина та новітні технології, в поєднанні з класикою та сучасними тенденціями.

Популярні види керамічної плитки

Виробник пропонує великий вибір плитки для обробки різних приміщень. Як правило, вона застосовується у ванній кімнаті та на кухні завдяки відмінним експлуатаційним характеристикам. До популярних видів плиткового матеріалу відноситься наступне:

 • керамічна плитка або кахель (майоліка, метлахська, маленького і великого формату);

 • керамограніт;

 • клінкер;

 • цементна;

 • мозаїка.

Кахель – це пластини прямокутної, квадратної або іншої форми, обпалені в печі під високою температурою та покриті глазур'ю. Керамічна плитка невеликого розміру користується величезною популярністю, вона представлена ​​в широкому розмаїтті, може бути однотонною і з цікавим принтом.

Плитка великого формату застосовується для обробки просторих приміщень, вона дозволяє візуально збільшити простір. Майоліка виготовляється за особливою технологією, тому й коштує дорожче інших видів.

За допомогою такого оздоблювального матеріалу можна створювати справжні витвори мистецтва, підкреслюючи смак і статус власників будинку. Метлахська плитка відрізняється високою твердістю і морозостійкістю, тому використовується, як усередині приміщень, так і на вулиці.

Керамограніт використовують, в основному, для обробки підлоги, це найміцніший, довговічний і твердий оздоблювальний матеріал. Перейшовши за посиланням https://www.opoczno.com.ua/, можна вибрати плитковий матеріал від відомого бренду для обробки будь-якого приміщення. За зовнішнім виглядом він нагадує камінь, але може імітувати і інші поверхні: дерево та бетон.

Клінкерну глазуровану плитку виготовляють під впливом дуже високих температур, тому вона характеризується морозостійкістю і зносостійкістю. Вона застосовується для обробки щаблів, басейнів, водостоків та ін.

Цементна використовується для створення декоративного покриття для підлоги і представлена ​​у великій різноманітності орнаментів та кольорів. Для мозаїки характерно поєднання кераміки, каменю, скла, що виглядає оригінально та вишукано.

Основні переваги облицювальної плитки

До основних переваг облицювальної плитки відноситься наступне:

 • широке розмаїття форм, розмірів, кольорів;

 • зносостійкість;

 • міцність;

 • довговічність;

 • екологічна безпека;

 • стійкість до вологи, ультрафіолету, пошкоджень;

 • вогнетривкість.

Для виробництва може бути використана біла й червона глина, і різні технології (з одинарним або подвійним випалюванням).