Вивчаючи асортимент ортопедичних матраців, Ви напевно помітите у складі деяких моделей наповнювача OrtoFoam. Цей матеріал є синтетичним наповнювачем, що надає матрацному виробу пружність і еластичність. Його використання значно подовжує експлуатаційний термін матраца і дозволяє виробу зберігати первозданний вид як можна довше.

У чому плюси наповнювача OrtoFoam?

матраци з наповнювачем OrmaFoamКлючовою перевагою цього матеріалу експерти вважають його екологічну чистоту. Виробники дбайливо підходять до своєї репутації, використовуючи при виготовленні наповнювача тільки перевірений матеріал - пінополіуретанову піну.

Лікарі-ортопеди настійно радять недорогі матраци з наповнювачем OrtoFoam людям, що страждають захворюваннями хребта. Матеріал сприяє підтримці правильної осанки і профілактиці остеохондрозу. Також наповнювач має поруч інше корисних властивостей і переваг :

  • Здатність витримувати високі навантаження. OrtoFoam має комірчасту структуру, що забезпечує довгі роки надійної експлуатації.
  • Наявність масажного ефекту. Матрац з цим наповнювачем здатний замінити дорогі походи в масажні салони.
  • Гипоаллергенность. Матеріал абсолютно безпечний для дітей, алергіків і людей з чутливою шкірою.
  • Еластичність. Моделі з наповненням OrtoFoam можна легко піддаються згортанню в рулон, після чого відновлюють колишню форму. Завдяки цьому вироби дуже зручні у зберіганні і транспортуванні.

Як визначитися з вибором моделі?

Матрацні вироби - аксесуари, розраховані на індивідуальне використання. Це означає, що і вибирати їх треба з урахуванням особистих переваг, антропометричних даних і стану здоров'я. Навіть найдорожчий і якісніший матрац може виявитися абсолютно незручним для конкретного користувача. Не допустити подібного допоможе вибір моделі при оцінці таких критеріїв як рівень жорсткості, матеріал наповнення, тип несної конструкції, повітропроникність.

Наповнювач для матраців OrtoFoam - прекрасний вибір для тих, хто бажає вибрати з каталогу https://magdek.com.ua/ua/matrasi/nedorogie-matrasi/ якісний виріб за розумною ціною. Матеріал використовується у виробництві матраців, представлених в доступній і среднеценовой категоріях.

Як вибрати матрац для дитини?

Неповнолітнім користувачам експерти радять вибирати безпружинні матраци з ортопедичним ефектом. Наповнювач OrtoFoam - матеріал, розроблений з урахуванням фізіологічних особливостей і анатомії дітей. Пінний наповнювач ефективно попереджає алергічні реакції, знімає м'язову втому і сприятливо впливає на осанку.