Безсоння, погане самопочуття, швидка стомлюваність, ломота в тілі, перепади настрою виникають не лише із-за хвороб. Часто їх причиною стає неправильно організоване місце для сну. Щоб уникнути неприємних симптомів, ортопеди рекомендують використати матрац з ортопедичним ефектом.

Правильно вибравши конструкцію і матеріали наповнювача, можна забезпечити підтримку хребта, зняття навантажень з м'язів, кісткового апарату і зв'язок. На сайті magdek.com.ua представлений найбільший асортимент класичних, каркасних, преміальних безпружинних і пружинних матраців.

Топ-5 причин купити ортопедичний матрац

ортопедичний матрацНа відміну від звичайних матраців аналоги з ортопедичним ефектом:

  1. універсальні. Залежно від віку, ваги, стану здоров'я, можна підібрати м'яку, жорстку, середньо-жорстку, мультизональну модель.
  2. не викликають алергії. Наповнювачі з латексу, пенополиуретана, додатково оброблених вовняних, бавовняних волокон і кінського волоса, кокосовою койры не накопичують пил, перешкоджають розвитку кліщів, що виступають в ролі алергенів.
  3. комфортні. Продумана будова матраца виключає вірогідність появи нерівностей, выступания пружин, провалів і прогинання.
  4. практичні у відході. Знімний чохол можна попрати разом з постільною білизною в звичайній пральній машині.
  5. довговічні. Високоякісні матеріали стійкі до зносу, високих навантажень.

Якій вибрати ортопедичний матрац

Обійдеться ортопедичний матрац недорого, якщо купувати його в інтернет-магазині magdek.com.ua. Вибираючи конкретну модель, необхідно враховувати декілька індивідуальних чинників. Один з основних - вага. Повним людям треба купувати жорстку модель, розраховану на високі навантаження. М'який блок прогинатиметься, викличе викривлення хребта.

Різновиди і особливості матрассов

Літнім чоловікам і жінкам рекомендуються матраци низької жорсткості. З віком зменшується м'язова маса, шкіра і кістки стають чутливими. Сон на твердих поверхнях може викликати хворобливі відчуття і ломоту.

Дітям лікарі радять жорсткі ортопедичні матраци. Вони підтримують правильне положення хребта, перешкоджають розвитку сколіозу і інших захворювань опорно-рухового апарату.

Стиль життя грає не останню роль в облаштуванні спального місця. Активним людям і спортсменам краще вибирати жорстку основу, співробітникам офісів і фрилансерам - середньо-жорстку. Тим, хто працює на виробництвах, задіяний у важкій фізичній роботі, ідеально підійде м'який матрац з ефектом пам'яті.

Якщо людина страждає захворюваннями опорно-рухового апарату, блок підбирається персонально. Моделі середньої жорсткості знижують біль в шиї і грудному відділі, м'які - в попереку і суглобах. Матраци другого типу також виключають оніміння.

Тим, хто сумнівається в правильності вибору, перед купівлею необхідно проконсультуватися з сімейним лікарем, отримати рекомендації досвідченого менеджера.