Багато жінок мріють про доглянуті і довгі нігті. Не можна заперечувати, що акуратно сформовані і красиво забарвлені довгі нігті додають жіночності. На жаль, повсякденні обов'язки часто не дозволяють нігтям відрости до очікуваної довжини. Часто проблема полягає в тонкої м'якої нігтьової пластини, яка легко ламається, коли трохи відростає. Рішення - наростити нігті одним з доступних на даний момент способів: гелем для нарощування. Якщо ви дбаєте про привабливий вид своїх нігтів, а також про просте нанесення і зняття манікюру, вам слід зупинити свій вибір на гелі для нарощування нігтів, який забезпечить стійке покриття та захист нігтя. Ви ще не знайшли місце, де можна купити гель? Переходьте на сайт: https://4nails.ua/geli, інтернет магазину 4NAILS.UA, який пропонує великий вибір товарів для манікюру. Пропозиція гелів для нарощування нігтів дійсно вражає. Ознайомтеся з пропозицією каталогу по категоріям. Вашій увазі представлені:

Акрилові, армуючі, камуфлюючі, моделюючі лаки.

  • Скульптурні, базові варіанти лаку.
  • Гель для нарощування нігтів останнім часом стає все більш популярним. Чому?

Підготовка та фарбування нігтів лаком не займає багато часу, а ось ефектом красивих доглянутих нігтів можна милуватися навіть до 4 тижнів. Ви можете експериментувати з дизайном манікюру, створювати міцні покриття на свій розсуд. При цьому лак при необхідності дуже бистро і просто знімається. Якщо додати стійкість до пошкоджень і самовирівнюючі властивості - може виявитися, що за специфікою гелю для нарощування нігтів немає рівних.

Гелі для нарощування нігтів - який вибрати?

1. Перше і найважливіша відмінність, на яку варто звернути увагу, - це консистенція гелю і його технологія нанесення.

2. Гелі для нарощування нігтів доступні в багатьох кольорах. Виберіть ідеальний для вас.

3. Зверніть увагу на щільність суміші. Значення цього параметра ставити від 1 до 5 одиниць. Якщо ви тільки починаєте пробувати нанесення гелевого лаку для нігтів, вибирайте однофазний гель середньої товщини. Ви можете наносити всі слоі одним гелем, і його консистенція не завадить нанесенню. Це також дозволить вам визначити, якій щільністі ви віддаєте перевагу. Гель наноситься у три шари. Перший - це базовий шар, другий - будівельний, а третій - оздоблювальний. Для початку потрібно визначитися, який гель ви віддаєте перевагу: однофазний або трифазний. Однофазні гелі середньої щільності наносяться окремо і використовуються для всіх трьох шарів.

В інтернет магазині 4NAILS.UA ви зможете зробити вигідні покупки. Тут пропонують: швидкий і зручний спосіб пошуку товарів по категоріям, зручний спосіб оплати, доставку і відмінний сервіс. Чекаємо вас за покупками!