Де ж за кордоном краще працювати. Давайте трохи подумаємо. Наприклад, в Туреччині можна прекрасно попрацювати в літню пору. Але з точки зору постійної роботи такий варіант не зовсім підходить. Там свої традиції і трохи не те населення. Якщо взяти з точки зору привабливості, тоді варто звернути увагу на східну Європу. Тут набагато простіше знайти роботу і поїхати потім в західну, адже тут вже зовсім інші правила влаштування на роботу. Робота по біометрії в Польщі сьогодні неймовірно привабливий варіант.

Польща

З точки зору роботи ця країна є вкрай привабливою. Робота по біометрії в Польщі прекрасна можливість самореалізації для молоді у наш час. Тут населення практично не відрізняється від нашого за своїм менталітетом. Причому умови для роботи і отримання візи досить лояльні. Мова не така складна і її цілком можна зрозуміти. Але це не означає, що її не треба вчити. Ви без проблем зрозумієте сенс розмови, але це не означає, що зможете щось сказати.

Умови отримання трудової візи

Робочу візу до Польщі можна відкрити за спрощеною системою.

Роботодавець повинен надати імміграційній службі своєї країни запрошення, на основі якого в посольстві Польщі видається віза.

Термін її дії – 365 днів, але перебувати в країні ви маєте право не більше 180 днів. (Тобто, відпрацювавши не більше пів року в Польщі, ви зобов'язані виїхати додому як мінімум на 6 місяців). Але якщо у роботодавця серйозні плани на ваш рахунок, він може оформити вам повну робочу візу. В цьому випадку ви можете отримати посвідку на проживання.

Затребувані фахівці

У Польщі потрібні сезонні робітники для збору фруктів і овочів, а також фахівці будівельного профілю: муляри, маляри, електрики, плиточники.

Весь рік затребувані бетонники і зварювальники, а оплачуються ці робочі спеціальності вище за інших

Якщо ви знаєте англійську, тоді можна без проблем отримати роботу у сфері туризму

Великий шанс знайти роботу є у лікарів, особливо у терапевтів, педіатрів та хірургів. Річ у тому, що все більше польських докторів їдуть працювати в країни Західної Європи.

Потрібно пройти іспит, на якому перевіряється не тільки лікарська кваліфікація, але і рівень володіння мовою. При успішній здачі вам буде виданий сертифікат, з яким зможете працювати у будь-якій клініці на території країни.

Сторонимося шахраїв

Варто з'ясувати заздалегідь, чи оплачуються обіди роботодавцем. Бувають випадки, коли працівникам надається житло без елементарних зручностей: наприклад, можуть бути відсутні душові кабінки.

Також привабливою країною в плані роботи є Португалія

Ця країна не дорога, в порівнянні з іншими Європейськими країнами. Але добре оплачувану роботу знайти не так просто. Тут потрібно знання мови. Так само тут немає україномовної громади, все досить розрізнено, тому в пошуку роботи вам мало хто зможе допомогти.

Умови отримання трудової візи

Недавні зміни в законодавство Португалії посилили правила отримання робочої візи.

Тільки в тому випадку житель будь-якої країни Східної Європи може розраховувати на вакансію, якщо вона понад місяць не затребувана серед жителів Португалії, а також Євросоюзу.

Затребувані працівники без кваліфікації для збору ягід і фруктів, і за традицією, робочі будівельних спеціальностей. В середньому будівельники в Португалії заробляють 1 тис. євро на місяць.

Так само ви зможете знайти роботу і самостійно. При знанні англійської це не складе труднощів.