Зубний камінь не лише псує посмішку, а й негативно впливає на здоров’я людини. Зазвичай наліт накопичується на яснах і під ними. У першому випадку він за структурою схожий на глину, у другому – більш твердий і темний. 

Від зубного каменю можуть виникнути неприємні відчуття і навіть сильний біль, як при пульпіті. Виникає загроза розвитку різноманітних запалень, гінгівіту та карієсу, адже наліт на 95% складається з мікробів, усе інше – відмерлі клітини, солі фосфору, заліза та кальцію. Бактерії створюють кисле середовище, яке псує зубну емаль.

Професійна чистка зубів один раз на пів року допомагає:

  • вилікувати запалення ясен та запобігти розвитку пародонтиту;

  • ліквідувати постійне джерело хронічної інфекції;

  • відновити нормальний кровообіг у тканинах пародонту;

  • не допустити розхитування зубів (відхилення вперед-назад на 1 мм і більше);

  • усунути неприємний запах із рота. 

Оптимально знімати зубний наліт кожні пів року, а у складних випадках – раз на три місяці. Причому самостійно людина не може це зробити – традиційне чищення зубів не допомагає, оскільки для цього потрібні спеціальні навички та технології. 

Це колись зубний камінь прибирали спеціальними стоматологічними гачками, й процедура була болючою. Сьогодні у WhiteClinic для цього використовують ультразвукову чистку зубного нальоту (скейлінг). 

Парадонтологічний апарат Vektor Paro Pro ефективно та безболісно видаляє тверді відкладення навіть у важкодоступних місцях. При цьому він не завдає ударного навантаження на корінь зуба, не травмує емаль та м’які тканини пародонту. Апарат працює делікатно та ефективно, повертаючи зубам білий колір, а яснам – здоровий вигляд.

Якісний скейлінг допомагає лікувати пародонтит на початкових стадіях, а ця хвороба входить до десятки головних причин випадіння зубів у дорослих. У деяких випадках скейлінг навіть допомагає запобігти розвитку карієсу біля шийки зуба.

Щоб досягти максимального естетичного вигляду й позбутися жовтого відтінку емалі, після професійної чистки зубів варто додатково зробити лазерне відбілювання. Воно забезпечує освітлення емалі щонайменше на 5–7 тонів.

Під час процедури стоматолог наносить на зуби спеціальний гель, який містить активний кисень. Потім спрямовує на зуби промінь лазера приблизно на 30 секунд. У результаті, в зубній емалі іони кисню вступають у реакцію з іонами барвників і руйнують їх. Пацієнт отримує бажаний результат швидко й безболісно.

Щоб посмішка завжди була білосніжною, процедуру відбілювання варто проводити щонайменше один раз на рік, оскільки кава, чай, газовані напої та паління поступово змінюють колір емалі. 

Стоматолог-гігієніст White Clinic надасть прості рекомендації, як підтримувати правильну гігієну ротової порожнини. Він підбере ефективні засоби догляду, пояснить, як правильно чистити зуби, видалить камені та відновить емаль шляхом ремінералізації. 

Усе це в комплексі допоможе суттєво зменшити ризик розвитку карієсу та пародонтиту. У західних країнах, де стоматологи-гігієністи працюють десятки років, значно зменшився рівень захворюваності карієсом, особливо серед молоді.