Ряжанка одна з найсмачніших молочних страв, яку полюбляють і діти, і дорослі. Вона відрізняється своєю густотою та чудовим м’яким карамельним смаком. Якщо кефір через його кислість полюбляють не всі, то смак ряжанки до вподоби кожному.

Ви намагаєтесь їсти натуральні страви, але не знаєте як приготувати ряжанку дома? Насправді, це легко та абсолютно доступно. Закваска для ряжанки - це можливість швидко приготувати натуральну страву у себе вдома та отримати не тільки смачний, але й корисний десерт.

Закваска для ряжанки Good Food містить 5 біфідобактерій, що сприяють гарному травленню, а також 25% від добової норми фосфору та кальцію. Тож якщо ви будете їсти її регулярно, ваше здоров’я та настрій без сумнівів покращаться.

Як приготувати ряжанку вдома?

Справжня ряжанка рецепт якої ми пропонуємо, дуже проста у приготуванні. Цей процесс не потребує багато сил чи часу. Якщо спробуєте зробити це, переконаєтесь особисто.

Отже, щоб приготувати ряжанку вдома, вам знадобиться тільки два інгредієнти:

  • пряжене молоко (це обов’язково);
  • суха закваска Good Food.

Пряжене молоко ви можете купити у магазині, або (якщо ви бажаєте отримати 100% натуральний продукт) зробити самостійно з домашнього молока у духовці.

Щоб приготувати ряжанку вдома, потрібно зробити декілька простих дій:

  • Простерилізувати (наприклад, обдати окропом) посуд та ложки, які будете використовувати.
  • Підігріти пряжене молоко до 38 - 42С.
  • Висипати у нього закваску Good Food.
  • Ретельно перемішати, закутати у ковдру чи теплий рушник та залишити на 8 - 12 годин.

Зручно робити це ввечері, тоді зранку ви зможете покуштувати смачну та корисну ряжанку всією родиною. З одного пакетика закваски Good Food можна отримати від 1 до 3 літрів страви. Зберігати її можна протягом 5 діб у холодильнику.

Чим корисна домашня ряжанка?

Певно не треба казати про те, що магазинні молочні продукти значно поступаються домашнім за корисністю. Ряжанка не є виключенням. Сам по собі цей продукт відрізняється не тільки приємним смаком, а й тим, що надає велику користь організму дитини та дорослої людини.

Приготувавши ряжанку з закваски Good Food, ви отримаєте живий продукт з корисними біфідобактеріями, що сприяють:

  • нормалізації роботи системи травлення;
  • нормалізації роботи нирок;
  • стабілізації стану печінки та жовчного міхура;
  • загальному зміцненню організму.

А завдяки великій кількості кальцію та фосфору, у вас покращиться стан нігтів, шкіри та волосся.

Закваски Good Food привабливі і своєю вартістю - один пакетик коштує всього 13,90 гривень. Це 1 - 3 літри ряжанки за значно нижчою ціною.

Спробуйте їсти натуральні молочні продукти і вже не зможете відмовитись від цієї насолоди.