Однією з найважливіших частин обладнання будь-якої вітальні є, звичайно, зручний диван. Він повинен бути не тільки гарним, але й функціональним. Перш ніж купити диван, обов’язково ознайомтесь з основними порадами!

Великий чи малий?

Чим більше диван, тим краще. Він не тільки вмістить багато гостей, але й дозволить вам зручно полежати або розмістити рідну людину, якщо вдома немає кімнати для гостей. На жаль, помилково купувати величезний диван для маленької вітальні, адже кімната буде просто захаращена. Якщо ваша вітальня крихітна - краще вибрати менший диван з можливістю розкладання. Якщо ви плануєте купити диван у Харкові, скористайтеся пропозицією виробника, який може реалізувати індивідуальний проект замовника – це ідеальне рішення для будь-якої квартири.

Яка тканина підійде найкраще?

На сьогоднішній день існують десятки тканин, що використовуються у виробництві меблів для відпочинку. Серед найбільш популярних:

  • оксамит,
  • шкіра,
  • шкіряні матеріали,
  • полотно,
  • синель,
  • мікрофібра,
  • плюш.

Вищезазначені матеріали також можна поєднувати між собою, використовуючи два або більше типів. Кожна з перерахованих тканин має дещо інші властивості. Вони відрізняються головним чином зовнішнім виглядом, міцністю на розрив і механічними пошкодженнями, а також стійкістю до забруднення. Люди, які не знайомі з тканинами, повинні проконсультуватися з фахівцем виробника меблів. Для алергіків рекомендуються шкіра та шкіряні матеріали, оскільки вони не накопичують пил.

Як почистити диван?

Що стосується тканин, то найкраще вибирати послуги професіоналів, які займаються миттям вітальних меблів. Поєднання самостійно може створити непривабливі плями. Домашні засоби, як правило, обмежуються поверхневим очищенням. Бруд проникає глибоко в диван, де з часом розмножуються пилові кліщі та мікроби, що може спричинити неприємний запах. Професійні пральні пристрої очищають не тільки верх тканини, але і глибші шари, завдяки чому меблі виглядають як нові і знову пахнуть свіжо. У випадку з диванами зі шкіри або шкіряних матеріалів використовуються спеціальні засоби, які не тільки очищають, але і продовжують термін служби матеріалу. Завдяки цьому диван можна використовувати довгі роки.

Коли вам знадобиться куточок?

Куточки - це сучасна альтернатива диванам та кушеткам, які дозволяють легко переставляти окремі елементи. Цей тип меблів дуже популярний роками, і немає жодних ознак того, що він зміниться найближчим часом.