Розвиток рекламного справи ґрунтується на тих же принципах, що і будь-який бізнес. Не могла на розвиток реклами не вплинути поява інтернет-мережі. Таким чином, рекламній справі повсюдне поширення всесвітньої павутини подарувало такий ефективний інструмент, як електронні безкоштовні дошки оголошень. І egid у Чернігові знаходиться в цьому списку не на останньому місці. Дошки оголошень будь-якому середньостатистичному відвідувачеві надають можливість купити / продати, знайти / обміняти, здати / взяти в оренду, замовити / запропонувати ремонт квартир, дачних будинків, бесплатные объявления в украине о животных і т.д., сподіваючись на те, що оголошення його отримають більше переглядів на порядок, ніж паперові аналоги оголошень, приклеєні на під'їзді або стовпі.

Придбання або продаж будь-яких товарів або послуг, пошук або реалізацію будь-якої пропозиції в рекордно короткі терміни робить реальністю безкоштовне розміщення будь-якого оголошення. Оголошення будь-якої тематики можна подати завдяки електронному безкоштовному ресурсу: закупити / продати оптом / в роздріб будматеріали, знайти для свого малюка няню, зробити бартерний обмін, здати / зняти приміщення в оренду, придбати / продати для будинку металопластикові вікна, купить детские коляски, обувь, штаны і так далі. Великий спектр представлених тут розділів, дозволяє розміщувати оголошення з максимальною ефективністю всім, хто проявляє інтерес до: Дитячого світу; Моди і краси; тварин; Дому і саду; нерухомості; Хобі, спорту та відпочинку; електроніці; послуг; роботі; транспорту; Бізнесу і т.д.

Розділ «Нерухомість» серед користувачів всіх дощок оголошень традиційно має найбільшу популярність. Тут дізнатися можна все про:

Оренду квартир, кімнат або оренду землі;

Оренду будинків або дач, стоянок або гаражів, оренду будівель для відпочинку;

Оренду інших приміщень (салонів магазинів чи ресторанів, барів, складів або баз відпочинку, офісів, приміщень нецільового призначення або промислових приміщень);

Обмін нерухомості;

Продаж кімнат, квартир або продаж землі;

Продаж будинків або дач, гаражів або стоянок;

Продаж інших приміщень (салонів магазинів чи ресторанів, барів, складів або баз відпочинку, офісів, приміщень нецільового призначення або промислових приміщень).