Згадуючи такий матеріал, як дерево, кожна людина починає уявляти природність, натуральність та неймовірну теплоту. Протягом великого проміжку часу цей матеріал використовували під час облаштування жилих приміщень. На сьогодні не кожна людина зможе дозволити собі придбати цей натуральний матеріал за рахунок досить великої вартості. Тому не дивно, що серед основних матеріалів, які на сьогодні використовуються для оформлення житла, виступає плитка. Але засмучуватися не варто, так як виробники пропонують таку продукцію, яка може імітувати будь-який матеріал. На сайті https://etalonk.com/catalog/plitka/pod_derevo є можливість придбати різні варіанти плитки, яка імітує цеглу, мармур, метал, камінь, ламінат. Але серед найбільш популярних варіантів є імітація під дерево.

Переваги перед натуральним деревом

Якщо порівнювати керамічну плитку з деревом, то за рахунок її використання можна позбутися від безлічі проблем, які досить часто виникають з натуральним матеріалом. Якщо розглядати основну перевагу, то саме плитка належить до найбільш вологостійких матеріалів. Це актуально в тому випадку, якщо є потреба виконати облицювання ванної кімнати.

Для ванної кімнати для підлоги та стін не практично використовувати натуральне дерево. В першу чергу воно буде досить швидко вбирати вологу та не встигати висихати. В подальшому це призведе до розвитку бактерій та грибка. Окрім того дерево, яке напитується вологою, досить швидко розбухає та деформується. Якщо вибрати плитку з імітацією під дерево, то такі проблеми їй не властиві.

Серед інших ключових переваг, які має плитка перед деревом, варто виділити стійкість до високих температурних показників. Існують певні різновиди керамограніту, які здатні витримувати температуру до 1000 градусів по Цельсію. За рахунок цього його досить часто використовують для облицювання камінів. Такої властивості у натурального дерева не має.

Не менш приємною перевагою плитки, яка імітує дерево, є її доступна вартість. Вона буде залежати тільки від унікальності та складності малюнка, який буде знаходитися на керамічній плитці.

На що звернути увагу під час вибору

Перед тим, як виконати процес придбання плитки, яка імітує дерево, варто звернути увагу на наступні важливі критерії:

  • форма – серед найбільш розповсюджених варіантів особливе місце займає шеврон та дошка. Існують і інші варіанти, які представлені у вигляді ромба, квадрата, шестикутника і невелика мозаїка;

  • розмір – якщо брати стандартні розміри, то вони складають 20х120 см та 20х60 см. Якщо ж брати італійську та іспанську плитку, яка імітує дерево, то можна знайти варіанти з іншими розмірами;

  • виробник – серед найкращих фабрик по виготовлення плитки особливе місце займає Італія та Іспанія.

Також не варто забувати про вибір матеріалу, із якого виготовлена плитка. Досить часто для її виготовлення використовують червону та білу глину. При виборі матеріалу варто керуватися місцем, де вона буде використовуватися у подальшому.

Магазин, в якому вам допоможуть підібрати ідеальний варіант 

У тому випадку, якщо є потреба придбати максимально якісну плитку, яка імітує натуральне дерево, за допомогою варто звернутися на сайт інтернет-магазину https://etalonk.com/. Тут пропонують досить широкий вибір матеріалів для облаштування власного житла. Якщо ж у людини виникнуть проблеми, пов’язані з вибором, професійні консультанти завжди готові прийти на допомогу та підібрати найбільш вдалий варіант не тільки по експлуатаційним характеристикам, але й по зовнішньому оформленню.