Cooper & Hunter представляє інноваційні моделі популярного серед покупців кондиціонера. Тепер тут використовується новий екологічний холодоагент. Більшість пристроїв оснащено технологією фільтрації та плазмовим іонізатором. Управління полегшується вбудованим модулем WiFi.

Кондиціонер COOPER & HUNTER зі сторінки https://www.moyo.ua/bt/klimaticheskaya-tekh/kondicionery/cooper_hunter/ можна вибрати з масою корисного функціоналу. Ключовою перевагою вважається клас енергоспоживання A ++. Розширене програмне забезпечення і новий пульт дистанційного керування з сучасним дизайном підвищує популярність пристрою.

Експлуатаційні плюси Cooper & Hunter

Пропонований товар – це відмінний вибір і надійне вкладення коштів у комфорт за розумною ціною. Влітку апарат ефективно охолоджує приміщення завдяки стабільній і плавній роботі компресора на дуже низьких частотах. Жалюзі у внутрішньому блоці рівномірно розподіляють повітря й температуру в приміщенні. Більшість моделей працює і в холодний відрізок року, забезпечуючи теплом. Користувач відчуває комфорт в будь-який час року.

Прогресивні технічні властивості товару:

  • велика потужність дозволяє вільно обслуговувати просторі приміщення;
  • можливість знизити температуру до 10°C в залежності від купленої моделі;
  • за допомогою спеціального датчика визначається температура навколишнього середовища і надсилається сигнал на внутрішній блок, щоб регулювати потік повітря й охолодження;
  • завдяки широкому діапазону можливостей вентилятора, пристрій регулює свою швидкість відповідно до поточних потреб і умов.

Кондиціонери цієї марки встановлюються в будь-якій точці житлового або офісного приміщення. Відмінно вони зарекомендували себе в спальні. Мінімальний рівень шуму забезпечує спокійний сон вночі, завдяки зниженій швидкості вентилятора.

Різноманітність пропозицій

Також представлено кондиціонер lg на сайті https://www.moyo.ua/bt/klimaticheskaya-tekh/kondicionery/lg/. Він різної модифікації. Оригінальний дизайн серії йде рука об руку з багатофункціональністю товару. При цьому гарантується максимальний комфорт і швидке охолодження приміщень завдяки інноваціям в управлінні та регулюванні інтенсивності повітряного потоку. Важливо відзначити екологічну чистоту продукції – в пристроях використовується новий холодоагент R32.

Система фільтрації має унікальні переваги:

  1. активно руйнуються білки оболонки бактерій і вірусів;
  2. усувається необхідність в інших видах фільтрації;
  3. всі радикали розкладаються на воду і кисень;
  4. в кімнату не проникає пил, нікотин, пилок та інші дрібні частинки.

Попит кондиціонерів базується на експлуатаційному довголітті пристроїв і надійності їх роботи. До того ж обслуговування відрізняється мінімальними витратами.