Люди повально скуповують маски і все що бачать на своєму шляху, не хочуть виходити з дому і здають квитки на літаки. Багато рейсів літають напівпорожніми. Яка тут відпустка! Всі бояться заразитися ще в літаку. Відмінні новини: ризик заразитися коронавірусів під час польоту досить низький. Ви можете продовжувати подорожувати, головне - дотримуватися техніки безпеки.

А вигідно придбати квитки на літак ви можете за допомогою сервісу uniticket.com.ua!

Коронавірус і подорожі. Ваша пам'ятка:

1. Бути напоготові

Перед придбанням авіаквитків і польотом уточнюйте епідеміологічну ситуацію в країні (сайт ВООЗ).

2. Ноу стрес

За кілька днів до перельоту уважніше стежте за своїм здоров'ям: більше спите, менше нервуйте, їжте вітаміни. Так ваша імунна система буде готова захищатися.

Якщо ви вже хворієте і вам належить переліт, краще утриматися від нього. Тому що імунна система посаджена і ви більше легка здобич до вірусів.

3. Бути на березі

Якщо вам належить круїз, то теж краще з ним зачекати. На лайнерах економічна система кондиціонування, де легко можуть поширюватися мікроби. Замість того, щоб використовувати повітря зовні судна, відбувається перегонка внутрішнього повітря. Тобто все бактерії, які є всередині, просто літають по всьому лайнеру.

4. Приватний транспорт

З приводу трансферу з аеропорту в готель: краще віддати перевагу таксі. В автобус може забитися багато людей, а тісний контакт під час загостреної ситуації з коронавірусів - не найкраща ідея.

5. Тримати руки при собі

Намагайтеся не відвідувати ринки в місті, куди прилетіли. Ніхто не знає, хто доторкався до цих свіжих креветок до вас. Та й менше чіпайте продукти і речі в громадських місцях.

6. Маски-шоу

Чесно кажучи, купуючи медичні маски ви мало чим себе захищаєте, лише обділяєте медичних працівників та манікюрниць. Тому купуйте маски з респіратором, що повністю закривають ніс і рот. Вони фільтрують 95% молекул.

7. Як мама вчила

Знаєте, який найбільш слушна порада? Регулярно мити руки. Смішно так? Але 10 найбрудніших предметів, які можуть заподіяти шкоду, - це ваші пальці. Тільки уявіть, яких поверхонь вони торкалися. Згідно з даними Центрів з контролю і профілактиці захворювань миття рук знижує ризик інфекцій на 16%.

8. Головне - спирт

Якщо немає раковини і мила, то обробляйте руки гелем-антисептиком з вмістом алкоголю не менше 60% - це прибирає вірус з поверхні рук.