Котли на твердому паливі більше інших різновидів опалювального обладнання пристосовані для повністю автономного функціонування з метою опалення індивідуальних будинків, і – особливо – заміських особняків, побудованих в сільській місцевості. Традиційні виконання таких агрегатів не вимагають наявності джерел газу або електроенергії і, при доступності сировини – вугілля, дров, торфу, пелет – здатні якісно і порівняно недорого обігрівати житлові і службові приміщення будинку.

У нас можна купити твердопаливні котли львів вигідно.

Пристрій котла на твердому паливі цілком визначається його конструкцією і принципом дії. Розглянемо основні види сучасних конструктивних рішень такого обладнання з об'єктивним аналізом їх сильних сторін і особливостей експлуатації.

У більшості випадків стандартні виконання розглянутих агрегатів (творіння самоучок від теплотехніки в розрахунок брати не варто, оскільки вони - плід інженерної кмітливості авторів під суто конкретні життєві обставини) включають в себе:

Традиційні котли.

Піролізні котли.

Котли тривалого горіння.

Крім цієї, найбільш загальної класифікації, твердопаливні котли, які можна придбати в еспо можуть розрізнятися по виду застосовуваного палива (дров'яні, вугільні, пелетні тощо), за матеріалом корпусу, з якого вони виготовлені (сталеві або чавунні), за кількістю контурів опалення (одно - і двоконтурні), а також за типом систем, контролюючих процес роботи агрегату (механічні та електронні системи контролю).

Купити циркуляційний насос львів вигідно можна в магазині опалення.

Принцип дії традиційних котлів, що працюють на твердому паливі

Незалежно від фірми-виробника, такі котли в тій чи іншій мірі використовують принцип добре відомої російської печі. Нюанси полягають, зокрема, у способі завантаження палива: верхньому або фронтальному.

Перший варіант більш доцільний для умов деякої обмеженості площі, яка підготовлена під встановлення даного обладнання.