На сьогодні кондиціонування офісів є абсолютною нормою. У новобудовах установка вже проводиться на стадії будівництва, у той час як у трохи старших офісних будівлях найчастіше використовуються кондиціонери з розщепленим або багатошаровим розподілом. Слід пам’ятати, що кондиціонери у Львові означають тепловий комфорт, отже кращий добробут працівників, більшу мотивацію та вищий рівень ефективності роботи.

Офісний кондиціонер - використання канального кондиціонера

Канальний кондиціонер - це чудовий спосіб охолодити повітря у великих приміщеннях. Це ефективне, економічне та візуально вигідне рішення (повітроводи заховані в стелях або стінах, і видно лише їх вихідні отвори, що забезпечують охолодження приміщень). Однак цей тип кондиціонування найчастіше виконується на етапі будівництва або під час капітального ремонту об’єкта.

У нових офісних будівлях холодне повітря по каналах розподіляється в окремі кімнати. Монтажні роботи, що проводяться на етапі будівництва, вирішують проблему з подальшим вибором та установкою кондиціонерів.

Спліт-кондиціонер для офісу

Серед розділених пристроїв, такі кондиціонери також підходять для офісів:

     настінні;

     касетні;

     канальні.

Системи кондиціонування на основі двох з'єднаних блоків (зовнішнього та внутрішнього) мають ряд переваг. Найголовніше - це висока ефективність, все більш привабливий дизайн та безшумна робота. Настінні кондиціонери найбільш часто вибираються в офіси, які завдяки своїм невеликим розмірам не домінують у кімнатах і ефективно охолоджують їх. Вони також дуже прості у використанні. Однак шум, який вони створюють, прийнятний для більшості офісних працівників. Звичайно, спліт-кондиціонери дуже добре працюють в офісних приміщеннях. Кожним із пристроїв можна керувати окремо, регулюючи температуру відповідно до потреб людей, які перебувають у певному приміщенні.

Багатоконтурний кондиціонер для офісу

Цей тип кондиціонування повітря рекомендується особливо, коли не вистачає місця для встановлення кількох зовнішніх блоків, а також потрібно охолодити більше однієї кімнати. Багатоконтурний кондиціонер означає, що кілька внутрішніх блоків підключені до одного зовнішнього блоку.

Професійну допомогу у виборі кондиціонера пропонує наша компанія. Кваліфіковані працівники компанії надають професійні консультації, комплексну збірку та сервісне обслуговування кондиціонерів.

Джередл: https://teplo-holod.co.ua/