В економіці є навіть таке поняття – людський капітал, поповнити який у 21 столітті стає набагато простіше, ніж, наприклад, 20 чи 30 років тому. Безмежні можливості сучасних технологій дозволяють нам здобувати знання блискавично. Те, що роками вивчалося у бібліотеках, зараз можна освоїти за кілька годин удома перед комп'ютером. Щодо вивчення іноземних мов прогрес теж не стоїть на місці – он-лайн навчання та різні програми від мовної школи Englishdom.com. Та й репетитора з англійської мови, який зміг б роз'яснити нам нюанси та складні моменти, сьогодні набагато легше знайти.

Але говорячи про легкість здобуття знання, ми змушені замислюватися про фінансову сторону питання. Отримуючи знання у школі, у молодому віці, ми можемо повною мірою оцінити, наскільки корисними вони виявляться нам надалі. На жаль, багатьом шкільні уроки іноземної мови не приносять користі. Виростаючи, доводиться надолужувати втрачене та відновлювати прогалини у знаннях, наприклад, відвідувати індивідуальні курси англійської мови.

А тепер трохи статистики. Люди, які володіють іноземними мовами, згідно з недавніми дослідженнями отримують заробітну плату в середньому на 15–30% більше, ніж ті, хто розмовляє лише рідною мовою. За підрахунками Freakonomics, у США друга мова підвищує річний дохід на 2%. За даними «Української газети», ця навичка може збільшити зарплату на 30–50%. Отже, якщо Ви змогли вивчити іноземну мову в школі, забираючи та засвоюючи максимум матеріалу, то сміливо перекладаєте знання у дохід. А для тих, хто бажає ще краще знати, розуміти та володіти іноземною мовою, створено курси онлайн англійської.

Вивчення іноземних мов дарує щастя

Про користь вивчення іноземних мов відомо кожному. І навіть якщо людина точно не уявляє собі конкретної користі, то точно про неї здогадується. Вивчення іноземної мови - це тренування для мозку, розвиток здатності до навчання і навіть корисно для здоров'я! Користь приносить іноземний на прийняття раціональних рішень. Формулюючи ситуацію іноземною, ми орієнтуємося на раціональну систему вирішення питання.

Як це працює? У лівій півкулі відбувається діяльність, пов'язана з мовою. Активність лівої півкулі викликає позитивні емоції, дає відчуття бадьорості. Ось чому процес «поговорити» дарує позитивні емоції, і ось тому легко почуватися щасливим просто «поговоривши» з доброю людиною.