Юна чародійка готується до першого польоту на мітлі — так проходить посвячення у відьми. Дівчинці необхідний кіт, вірний супутник і помічник. Брунільда намагається досягти бажаного завдяки котячій траві, чарівним ласощам, ворожінню і тільки мамине зілля рятує ситуацію — магічний кіт приходить на дивний запах.

Життя випробовувало Пуффі на стійкість до зустрічі з відьмочкою: котик приміряв ролі танцівника, спортсмена, зірки сцени, шеф-кухаря, але люди виганяли мрійника з будівель, боялися, зневажали його.

Брунільда і Пуффі не відповідають звичайним поняттям «відьма» та «кіт»:

  • дівчинка зберігає речі у неслухняному рудому волоссі, потрапляє у незручні ситуації під час чарування, довго вчиться необхідним чаклунським навичкам,
  • пухнастий кіт з білим кінчиком хвоста розуміє Брунільду та здатний на диковинні перетворення.

Відьмочка і кошеня зустрічають різні перешкоди на шляху, але зберігають оптимістичний настрій, бажання дістатися цілі.

Ціна на книгу «Пуффі та Брунільда. Трішки чарів» вказана в інтернет-магазині Видавничого Дому Школа. На сайті можна оглянути кольорові кумедні ілюстрації і переконатися, що персонажі — багатогранні та варті уваги.

Авторка Барбара Кантіні Пуффі та Брунільда — талановита письменниця та ілюстраторка

Україна потребує знайомств с креативними авторами та художниками, як Барбара Кантіні. Письменниця народилася в 1977 році в Флоренції, Італія, працювала на італійському телебаченні. Після отримання премії «Ілюстратор року» у 2011 році, присвятила себе роботі ілюстраторкою та письменницею — пише твори для дітей, доповнює їх своїми малюнками. Барбара Кантіні співпрацює з багатьма видавництвами. ЇЇ серія про дівчинку-зомбі Мортіну видана у тридцяти країнах. Видавництво «Школа» пропонує купити чотири книги серії «Мортіна»:

  1. «Мортіна. Історія, від якої можна вмерти зо сміху»,
  2. «Мортіна та вередливий кузен»,
  3. «Мортіна та примарний друг»,
  4. «Мортіна і Таємниче озеро».

На сайті вказані видавничі ціни й послідовність книг, а при замовленні від 400 гривень діє безоплатна доставка по території України.

Ілюстрації до твору «Пуффі та Брунільда. Трішки чарів» підкидають нові факти про сім’ю головної героїні, побут відьом. Деталізовані зображення сприяють зануренню у сюжет, їх хочеться роздивлятися якнайдовше.

Книга «Пуффі та Брунільда. Трішки чарів» для школярів та їх батьків

Історія про чарівні пригоди відьми й кота підіймає важливі теми для молодших і дорослих книголюбів: пошук призначення у світі, щира дружба, сімейні відносини, віра у себе. Пуффі та Брунільда вчать долати труднощі, продовжувати боротися, підтримувати друзів, просити допомоги у рідних.

Українська мова видання сприяє збагаченню словникового запасу малечі, а цікавий сюжет сподобається читачам різного віку. Видавництво Школа пропонує ознайомитися з яскравими ілюстраціями до твору на офіційному сайті. Купити книгу Пуффі та Брунільда — значить поринути у вир пригод чарівних друзів, гарного настрою та творчого натхнення. Ознайомитися з нашою продукцією можно за посиланням https://schoolbook.com.ua/