Кожен, хто звертається за допомогою до сервісу «Lux vanna», може замовити реставрацію ванни або піддону для душу. Все ще не знаєте, що робити зі своєю старою ванною? Вона вже не радує погляд, покрита іржею, подряпинами та пожовтіла від багаторічної експлуатації? Виникає бажання негайно замінити цей старий виріб, однак поки немає такої можливості? Компанія «Lux vanna» пропонує просте і зручне вирішення даної проблеми – реставрація ванн у будь-якому місті країни.

Що треба знати до приходу майстра?

Перш ніж замовити реставрацію ванни, слід знайти досвідченого майстра, що має гарний досвід роботи та турбується про свою репутацію. Фірма по реставрації ванн «Lux vanna» гарантує якісне виконання робіт будь-якої складності. Компанія має чималий досвід та надає послуги з реставрації ванн акрилових, чавунних, металевих. Експерти сервісу знайдуть індивідуальний підхід до клієнтів Львова та користувачів з інших міст країни. Дізнатися більше можна на сайті https://luxvanna.com.ua/.

Грамотне відновлення поверхні ванни передбачає дотримання певних вказівок. Це дозволить швидко відреставрувати ванну та почати користуватися новенькою ванною вже через 1-2 дні. Поки одні «майстри на всі руки» використовують акрил з балончика, наші досвідченні фахівці пропонують різні методи реставрації покриття:

  • Емалювання.
  • Наливна ванна.
  • Ванна в ванній.

Вибір способу відновлення функціоналу та привабливого вигляду виробу залежить від побажань замовника та особливостей ванни/піддону. Бюджетним є емалювання ванни, але термін служби всього – рік, а найбільш дорогим – «ванна у ванній». Найкращим та найбільш довговічним способом реставрації ванни є наливна технологія.

Якщо вам необхідно провести реставрацію ванни у Львові, саме час заглянути на сайт компанії https://luxvanna.com.ua/lviv/ та замовити послугу.

Переваги реставрації ванни

Відновити приємний вигляд ванни тепер можливо і зовсім не потрібно купувати нову ванну. Крім того, немає потреби проводити демонтаж ванни, або перевозити її до майстрів. Всі роботи виконуються на місці, тобто вдома у замовника, не порушуючи архітектуру дизайну ванної кімнати. Необхідно винести всі речі, які можуть заважати реставраційним роботам, а все інше зроблять – професіонали.

Пошкодження, відколи, тріщини та пожовтіння – це все тепер в минулому. На всі роботи майстри надають гарантію, виконуючи всі маніпуляції з акрилом та емаллю – якісно та професійно.

  • Сучасні методи реставрації ванн.
  • Антибактеріальні властивості покриття.
  • Доступні ціни на послуги.
  • Працюємо по всій Україні.
  • Якісні матеріали.
  • Гарантія.

Набридла стара, жовта та подряпана ванна? Вам потрібна реставрація ванн Луцьк. Досвідчені експерти сервісу гарантують відновлення ванни. Технологія, яка передбачає використання наливного акрилу або емалі, сьогодні досить популярна. Тепер можна приймати ванну із задоволенням, насолоджуючись кожною хвилиною життя.

Що треба знати після приходу майстра?

Щоб відреставрована ванна максимально довго радувала вас свої блиском та білосніжним кольором, необхідно знати елементарні правила догляду за ванною. Не варто використовувати мийні засоби, що містять абразивні компоненти, які можуть подряпати гладку поверхню. Якщо кидати у ванну важкі предмети, ставити металеві відра або миски, відреставрована ванна прослужить вам недовго. Це стосується також купання тварин без килимка та фарбування волосся над ванною. За умови правильного догляду за акриловими поверхнями, відреставрована ванна буде радувати вас щонайменше 10 років.