Можливо, ви десь чули про TeamViewer, але не знаєте, де і що саме. Тому сьогодні ви можете дізнатися, що таке TeamViewer насправді і для чого він потрібен.

Що таке TeamViewer?

Можна сказати, що TeamViewer for business є однією з найпопулярніших програм для керування бездротовим інтернетом таких операційних систем , як Windows. Перш за все, це безкоштовна програма, яка відрізняється великою функціональністю, що найчастіше використовується для особистого користування і дуже проста у використанні. Тому, якщо ви хочете мати доступ до двох комп’ютерів одночасно, це програма, яка дозволяє вам це зробити.

Як працює TeamViewer?

Щоб почати використовувати TeamViewer, вам потрібно розпочати процес встановлення на самому початку. Якщо ви збираєтеся використовувати цю програму, найкраще її встановити, але якщо ви просто хочете спробувати її на деякий час, просто запустіть її. Потім вам потрібно створити ім’я та пароль для відповідного комп’ютера, і це все. Однак, щоб мати можливість керувати пристроєм і мати до нього доступ, потрібно ввести його ідентифікатор і натиснути підключити. Тоді вам залишиться лише ввести пароль і доступ до іншого пристрою готовий.

Функції TeamViewer

Встановивши TeamViewer, ви можете отримати доступ до багатьох різних функцій. Отже, що є одним із найпопулярніших:

  • TeamViewer дозволяє віддалено керувати своїм комп’ютером через інтернет у будь-якому місці.
  • TeamViewer дозволяє отримати доступ до основних програм за допомогою ярликів.
  • TeamViewer пропонує безпечний доступ до комп’ютерів, серверів і пристроїв з Android, iOS або Windows 10.
  • TeamViewer дозволяє друкувати документи, що зберігаються на пристрої, яким ви керуєте.
  • TeamViewer також дозволяє безпечно обмінюватися файлами будь-якого розміру.
  • TeamViewer надає доступ не тільки до комп’ютерів, але й до мобільних пристроїв.

Чим TeamViewer кращий за конкурентів і чому варто вибрати його?

Першою і найбільшою перевагою TeamViewer є діапазон пристроїв, на яких він підтримується, адже це майже 127 різних мобільних пристроїв, операційних систем або пристроїв IoT (Internet of Things), де конкуруюче програмне забезпечення підтримує в середньому 35 пристроїв.

Ще однією великою перевагою у виборі TeamViewer є продуктивність, яку ви отримуєте під час використання цього програмного забезпечення. TeamViewer досяг більш ніж удвічі вищої швидкості передачі даних за секунду в порівнянні з конкурентами.