Сьогодні ми представляємо маски - нову функцію камери, що дозволяє легко зробити звичайне селфі більш забавним і незабутнім."Приміряйте" образ, який змусить ваших близьких сміятися від душі - від рівнянь, що літають навколо вашої голови, до пухнастих вушок коали. Щоб переглянути базові маски Instagram на замовлення, відкрийте камеру та торкніться нової піктограми обличчя в нижньому правому куті.

Торкніться маски, щоб «приміряти» її, і запропонуйте друзям спробувати нові образи. Знімайте фото або відео за допомогою передньої або задньої камери. Маски навіть сумісні з Boomerang, тому ваші можливості для творчості справді безмежні! Готове фото чи відео можна додати до історії.

Сьогодні ми представляємо також інші інструменти в камері

Поруч із режимами «Boomerang» ви знайдете новий режим «зворотна зйомка», що дозволяє створювати відео у зворотний бік. Опустіть камеру, а потім «примусьте» її знову опинитися у вас у руці. Покажіть, як вода вливається у фонтан, замість виливатися назовні. Відчуйте себе чарівником, готовим кинути виклик законам фізики!

За допомогою нового стікера-хештегу ви зможете додати фарб у свою історію. Просто торкніться піктограми наклейки у верхньому правому куті екрана, виберіть та налаштуйте хештег, а потім додайте його в історію. Як і у випадку зі згадуваннями, ви можете додавати хештеги, просто вводячи текст. Клієнти, які будуть дивитися вашу історію, зможуть торкнутися стікера-хештега або тексту, щоб переглянути публікації на цю ж тему.

Нарешті, тепер в інструментах малювання доступна нова гумка. З її допомогою ви зможете прибрати те, що намалювали, та експериментувати з видаленням кольору. Зніміть фото або відео та виберіть інструмент малювання. Торкніться та утримуйте, щоб заповнити кольором усі зображення. Потім за допомогою гумки ви можете «відкрити» певні фрагменти фото або відео.

Від перших фільтрів до просунутих можливостей на Boomerang, Instagram допомагає перетворити повсякденні моменти на яскраві зображення. Тепер до ваших послуг ще більше способів розповісти про свою компанію найважливішим для вас людям – клієнтам.

Довіра до спільноти

Наша платформа дозволяє людям з усього світу спілкуватися міжнародною мовою — мовою зображень. З самого початку бренди були важливою частиною нашої спільноти. Кількість подібних матеріалів у Instagram неухильно зростає. Тому ми хочемо, щоб люди відразу бачили людину, на яку вони підписані.