Сімейна модель 2+2 безперечно є домінантною моделлю в Україні. Не дивно, що ця група сімей є важливим учасником ринку нерухомості, і агенти нерухомості та забудовники часто запитують про квартири для сім’ї з 4 осіб. На сайті https://parkovemisto.com/ua/kvartiry/4-5k/ ми пропонуємо ідеальні квартири для сім’ї з 4-х осіб, щоб кожен її член міг почуватися в ній комфортно.

Квартира для сім'ї з двома дітьми - розташування

Сім’я з двома дітьми потребує достатньої житлової площі та відповідної кількості кімнат. Як і в кожній квартирі, тут також потрібна:

  • кухня,
  • санвузол,
  • вітальня,
  • спальні кімнати.

Залежно від того, чи хочуть батьки, щоб у кожної дитини була своя кімната, чи вирішують, що вони зможуть жити разом хоча б на перших етапах життя, цій родині потрібно 2-3 спальні. Це означає, що в квартирі для сім’ї з двома дітьми має бути 3-4 кімнати.

Варто звернути увагу на те, що вибір кількості кімнат залежить, в тому числі, від того, чи буде це цільова квартира, в якій ви маєте намір прожити не менше десятка років, чи це буде квартира на кілька років, до тих пір, поки у вас не буде можливості та коштів переїхати у більшу квартиру.

Кількість кімнат також може залежати від віку та статі дітей. Дітей різної статі батьки схильні розміщувати в окремих кімнатах частіше, ніж дітей однієї статі. Чим молодша дитина, тим легше їй буде жити в спільній кімнаті з братами та сестрами, але потрібно знати, що з віком потреба в ексклюзивному місці буде зростати. Діти дитячого садка та молодшого шкільного віку не повинні мати проблем із загальною кімнатою, але підлітки захочуть окремі кімнати.

Яка квартира для сім'ї з 4 чоловік?

Вибираючи квартиру для сім’ї з 4 осіб, варто звертати увагу не тільки на кількість кімнат, але і на розміри квартири. Проекти не завжди ідеальні з точки зору функціональності, і ви можете знайти квартири меншого розміру, але краще сплановані та з урахуванням потреб сім’ї з двома дітьми, ніж великі квартири, але зі слабким функціональним плануванням. Більшість проектів передбачає, що для сім’ї з 4 осіб квартира повинна мати площу приблизно 70-80 м2, оскільки така площа забезпечить достатній простір для кожного члена сім’ї. Якщо у вас є можливість купити більшу квартиру, то ви неодмінно зможете забезпечити собі та своїй родині набагато більший комфорт.

Кожне з цих рішень має свої переваги та недоліки, які значною мірою випливають із індивідуальних уподобань усієї родини та їхнього способу життя.