Свердловинний насос європейської фірми розроблено та випущено для постачання приватного трубопроводу водою з довколишнього джерела. Це може бути великих розмірів резервуар, колодязь або прорита фахівцями свердловина.

Великий ряд моделей надає покупцям можливість вибрати насос, який впорається з поставленим завданням. Все це говорить про те, що кожна конструкція призначена для певного виду робіт:

 • організація системи приватного водопроводу;
 • стабілізація тиску рідини в трубах;
 • відкачування талих та ґрунтових вод;
 • застосування у гасінні пожеж;
 • полив та зрошення врожаю.

Кожен занурювальний насос Педролло з представленої категорії виконаний з високоякісних матеріалів, починаючи з корпусу і закінчуючи внутрішніми складовими. Продумана система перекачування пройшла низку випробувань. З урахуванням виявлених помилок та відгуків користувачів, європейський агрегат досяг рівня досконалості.

Особливості свердловинних насосів

Такий вид насосів відрізняється від інших моделей підвищеною міцністю. Глибина занурення здатна досягати до 100 м. Невеликі габарити апарату дозволяють без зайвих труднощів закріпити його всередині резервуару. Занурювальний насос pedrollo створений із можливістю перекачування брудних вод. Концентрація домішок у такій рідині може сягати 150 мг/м3. Тому корпус оснащений додатковим захистом та гідроізоляцією.

Різновиди насосів

Італійський виробник випустив низку апаратів, здатних перекачувати воду зі свердловин. Ці моделі відрізняються за технічними характеристиками від інших занурювальних агрегатів того ж бренду.

Фірма Pedrollo врахувала можливі властивості свердловин та виготовила кілька видів пристроїв:

 • 4Block. Діаметр насоса становить 4 дюйми, а глибина занурення - до 60 метрів.
 • Davis та Sali. Від першої модифікації відрізняється глибина – до 40 метрів.
 • 4 SR. Ті самі параметри насоса, що у попередніх видів. Змінюється можливість занурення – до 100 метрів.
 • 6 SR. Діаметр – 6 дюймів, глибина – 100 метрів.

Перевагою таких пристроїв є здатність працювати як у вертикальному, і горизонтальному положенні. Що зручно для повного охолодження.

Як підібрати насос до свердловини

Перед тим як купити насос Педролло, необхідно дізнатися параметри джерела води. Відомо, що свердловину бурять спеціальні організації. Після виконаних робіт замовнику видається паспорт, де вказуються параметри:

 • Діаметр обсадної труби. Як правило, використовують розмір трохи більший за 100 мм. У цьому випадку застосовують агрегати маркування 4Block, Davis та Sali або 4 SR. Щоб загальна конструкція працювала правильно та без збоїв, важливо тримати невелику відстань між стінками свердловини та апаратом.
 • Дебіт — кількість води, яку джерело випускає за певний час. Тому пропускна здатність насоса має бути меншою за дебіт на 10-15%. Що запобігатиме ситуації холостого ходу.
 • Після вивчення параметрів свердловини можна розпочинати вибір агрегату. Перерахуємо умови, які слід врахувати при покупці:
 • Продуктивність або витрати. Ця величина показує скільки рідини здатний перекачати апарат в одиницю часу. Розрахунок проводиться виходячи з кількості мешканців у будинку, усередненого показника споживання цілющої вологи на одну особу та числа точок виходу води.
 • Натиск. Значення, яке показує можливість насоса подавати рідину на певну висоту. Наведемо приклад. Висота будинку - 11 м. Додаємо константу 6. Все це множимо на коефіцієнт втрати тиску 1,15. Отримуємо: (6+11)*1,15=19,6 м. Плюсуємо відстань свердловини від поверхні води до рівня землі - 40 м. Отже, необхідний напір складе 19,6+40=59,6 м. Якщо свердловина видалена від будинку, тоді важливо врахувати втрату напору протягом горизонтального шляху. З розрахунку: на кожні 10 м протяжності втрачається 1 м напору.
 • Тиск. Величина, яка показує, який пристрій необхідно придбати, щоб утримувати постійний потік води у трубопроводі. Значення вимірювання тиску – 1 бар. Це тиск, щоб підняти рідину на висоту 10 метрів. Тому для свердловини в 50 метрів, потрібно пр інабувати агрегат з мінімальним тиском в 5 бар.

Італійський виробник гарантує тривалий термін служби пристрою за умови коректної установки та дотримання всіх правил експлуатації.