За які властивості ми цінуємо металопластикові вікна

У давнину вікна в будинках виконувались для наповнення приміщення природним сонячним світлом, але сьогодні ці елементи будівель виконують багато інших функцій. Сучасні євровікна є складними багатофункціональними конструкціями, які сприяють створенню оптимального домашнього мікроклімату, захисту від вуличного шуму тощо. Замовити такі вироби жителі Чернігова можуть у компанії VIKNA.UA. Будь-який охочий може купити металопластикові вікна на https://vikna.ua/uk/ різних світових брендів, які відрізняються конфігурацією, дизайном, функціоналом. Кожен вид віконних конструкцій має високі експлуатаційні властивості, які розглянемо далі.

Теплоізоляційні властивості вікон

Металопластикові вікна відіграють величезну роль у створенні теплового комфорту в приміщенні. Якщо у вашому будинку є центральне опалення, ПВХ-конструкції допоможуть зберегти тепло, яке дають батареї. Навіть якщо на вулиці лютують морози, діти зможуть бігати по квартирі босоніж, не боячись застудитися.

Зовсім інша сторона цієї якості вікон відкривається власникам приватних будинків з автономним опаленням. Річ у тому, що близько 25% енергії йде назовні через прорізи. Таким чином, чверть грошей за опалення ви витрачаєте на те, що буквально грієте вулицю. Якщо встановити якісні пластикові вікна, вони суттєво скоротять втрати тепла. У будинку стане комфортніше, а ви зможете заощадити на опаленні.

Важливість шумоізоляційних властивостей

Вуличний шум часто відволікає та дратує людей, погіршує концентрацію та сон. Захистити будинок від сторонніх звуків можна, встановивши вікна металопластикові. Способів шумоізоляції багато, але поширені лише два:

  • можна збільшити кількість камер у склопакеті, щоб звукові коливання зменшувалися в кожному з них;
  • шумоізоляцію може забезпечити триплекс — своєрідне «шароване» скло, склеєне за допомогою спеціальної плівки.

Акустичний комфорт залежить не лише від самого вікна, а й від правильної установки. Звук може проникати в житло через монтажні шви, тому для якісної шумоізоляції отвори потрібно закладати герметично, не залишаючи жодної щілини.

Сонцезахисні властивості вікон

Влітку хочеться врятуватися від сонця. Традиційні засоби — штори або тюль — іноді не допомагають, тому багато домочадців вирішують встановити сонцезахисні вікна з вбудованими жалюзі, що позбавляє проблеми постійного чищення. Віконні конструкції ПВХ можуть захистити не тільки від сонячного світла, але й від спеки. Тут на перший план виходить багатофункціональне скло зі спеціальним напиленням, яке не заважає денному світлу проникати в приміщення, а показує ті промені в спектрі, які нагрівають предмети в кімнаті.

Безпека приміщень

Ціна пластикового вікна багато в чому залежить від типу фурнітури та захисних якостей. Ці конструкції підвищують захист від проникнення зловмисників, особливо якщо мова йде про куленепробивне або броньоване скло. Додатково захистити віконний отвір можна або ролетами, або комплексом додаткових комплектувальних.