Не всім подобаються природні контури обличчя навіть у молодому віці. Що вже й казати про те, що з роками тонус шкіри падає, з’являються зморшки і провисання, які роблять овал нечітким та слабко вираженим. У такому разі на допомогу жінкам приходить контурна пластика обличчя – комплекс процедур, направлений на повернення молодості та тонусу м’язів.

Що таке контурна пластика обличчя?

Під контурною пластикою обличчя розуміють хірургічні процедури, спрямовані на:

  • коригування овалу обличчя;
  • зміну пропорції губ: їхнього збільшення, виправлення асиметрії тощо;
  • виділення скул;
  • прибирання другого підборіддя та провисаючої шкіри на щоках;
  • підтяжка обличчя;
  • нівелювання зморшок.

Деяких з перерахованих вище ефектів можна досягти і, відвідуючи косметолога. Втім, результат косметологічних процедур, як правило, нетривалий – його вистачає приблизно на 1 рік. У той час як після пластичної хірургії ви можете на довгі роки забути про проблему та жити повноцінним життям без комплексів та дискомфорту.

Головне – знайти пластичного хірурга, який гарантуватиме красивий та природний результат без перекосів та перебільшень.

Види контурної пластики обличчя

У салонах відвідувачкам пропонують уколи гіалуронової кислоти чи іншої речовини, що тимчасово здатна прибрати зморшки та видозмінити контури обличчя. Втім, є ще оперативні методи, які по праву вважаються більш ефективними у боротьбі зі старінням:

1. Підтяжка шкіри. Її рекомендують робити у зрілому віці, коли, окрім перших мімічних зморшок, з’являються і більш глибокі, а шкіра поступово втрачає тонус та провисає. Часто до комплексу жінки також роблять і підтяжку шиї.

2. Корекція губ. Її обирають, як з естетичних, так і з медичних цілей. Лікар може запропонувати збільшення об’єму губ, виправлення асиметрії чи деяких вроджених дефектів, які, на перший погляд є непомітними, проте суттєво впливають на контур обличчя.

3. Ліпосакція. Про таку процедуру жінки часто чують в контексті пластики живота та сідниць. Проте вона актуальна і для обличчя. Внаслідок операції вдається повністю прибрати зайві жирові відкладення, що дозволяє коригувати форму обличчя, надати йому здорового та молодого вигляду.

4. Пластика підборіддя. Серйозна та складна процедура, яка у разі вибору досвідченого хірурга може повністю змінити контури обличчя, зробити їх більш плавними чи навпаки – загостреними.

Дізнатись по усі види та особливості проведення пластичної операції на обличчі, у тому числі у контурної пластики, ви можете на сайті https://dr-izbenko.com/vidi-plastiki-oblichchya/. Обирайте спеціаліста, якому можна довіряти, переконайтесь у досвідченості та постійному вдосконаленні навичок хірурга та уважно дотримуйтесь усіх рекомендацій лікаря, аби ефект від операції перевищив усі ваші очікування.