Сучасна мода примхлива і мінлива. Стиль, фактура, форми - це змінюється з разючою швидкістю. Однак існує такий аксесуар, без якого неможливо нормально виглядати незалежно від наявності модних речей. Що це? Здорове та красиве тіло. Саме на підтягнутому тілі будь-який комплект одягу виглядає чудово, навіть якщо він не належить відомому бренду. Звичайно, можна самостійно займатися, удосконалюючи свої форми, але найчастіше мотивація у таких людей пропадає дуже швидко і людина опускає руки, заїдаючи поганий настрій черговою булкою. Давно відомо та доведено психологами, що заняття у спеціалізованих клубах має набагато більшу ефективність, ніж домашні вправи. Вибір клубів великий, адже попит на ці послуги ніколи не знижується. Якщо є необхідність скинути кілька кілограмів, покращити рельєф тіла із професійною допомогою, то фітнес клуб преміум класу «Гран-Прі» завжди радий допомогти та розв’язати будь-які проблеми, пов’язані з фігурою.

Чому саме «Гран-Прі»

- Клубна картка дає доступ до всіх ресурсів клубу – якісного сервісу, сучасного обладнання та професійних тренерів. Кожен клієнт – це індивідуальність, і знайти певний підхід з досягненням найвищих результатів – основне завдання клубу.

- Місцезнаходження клубу – вул. Володимирська, 101, що недалеко від станції метро. Таке розташування грає значну роль для багатьох клієнтів.

- Обладнання клубу – нове та сучасне. Тут можна знайти тренажери та аксесуари відомих спортивних брендів Hammer Strength та Life Fitness.

- Окрім занять у тренажерному залі клієнти клубу можуть обрати групові заняття відповідно до свого рівня підготовки. На сайті https://ua.grand-prix.ua/classes можна ознайомитися з величезним списком фітнес-напрямів та займатися у групі під керівництвом професійного наставника – кваліфікованого тренера. Йога, силові класи, функціональний тренінг, аеробіка, танці та єдиноборства – будь-яке заняття можна підібрати на свій смак.

Деякі клієнти не можуть відразу визначитись з напрямом занять, тому клуб організовує тури по території спортивного комплексу, щоб ознайомити майбутнього клієнта з великою базою «Гран-прі». Для цього треба заповнити форму-запрошення, вказавши контактну інформацію та зручний час для візиту.

«Гран-прі» - найвищий рівень спортивних послуг для досягнення вражаючих результатів.