Сучасний ландшафтний дизайн потребує правильного підходу до освітлення. Природного світла який завжди достатньо, тому може знадобитися встановлення додаткових джерел світла. Самостійно підготувати проект досить складно, тому ми підібрали кілька компаній, що виконують ландшафтний дизайн у Києві.

Gardenpark

Компанія займається виконанням повного циклу робіт із облаштування ландшафтного дизайну. Фахівці виконають усі необхідні етапи, починаючи від створення проекту, закінчуючи заміною газону, озелененням та встановленням освітлення. Фахівці компанії підберуть необхідні варіанти освітлення відповідно до стилю ділянки та будинку. Довірити підтримку ділянки в хорошому стані можна співробітникам компанії, щоб не витрачати свій час.

Сучасні технології у візуалізації проекту


Компанія пропонує своїм клієнтам унікальну пропозицію. Після узгодження ландшафтного дизайну він буде виконаний у додатку Lumion. Побачити візуалізацію можна буде у окулярах віртуальної реальності. Це дозволить не тільки побачити ділянку готовою до завершення робіт, але й знайти елементи, що стилістично не подобаються замовнику. Крім цього, моделювання дозволяє підбирати різні варіанти освітлення території.

Zargo

Студія розробляє унікальні дизайн-проекти, ґрунтуючись на бажаннях клієнтів та професіоналізмі співробітників. Реалізація готового саду не займає багато часу, що робить компанію однією з найкращих на ринку. Послуги виконуються під ключ, тому буде реалізовано будь-які побажання клієнта.

Дизайнленд

Компанія має багаторічний досвід у галузі ландшафтного дизайну, що дозволяє їй швидко та ефективно вирішувати завдання клієнтів. Фахівці займаються повним спектром послуг, вони переносять ґрунт, садять рослини, проводять роботи з освітлення території та виконують інші завдання. Після приймання ділянки його власник отримує від компанії гарантію якості.

Сучасне освітлення ділянки


Багато замовників все частіше відмовляються від звичних способів освітлення. Ліхтарі досі використовуються, але популярними стають освітлювальні прилади, що дають невелику кількість світла, що протягнуті по периметру всієї ділянки або вздовж доріжок. Це дозволяє створити особливу атмосферу та економить місце на ділянці. Головне, щоб світильники збігалися за стилем із благоустроєм ділянки та архітектурою будинку, інакше не вдасться досягти естетичної гармонії.