Найкраще дозвілля — час, проведений у колі близьких людей за переглядом улюбленого фільму або серіалу. Звичайно, сьогодні величезною популярністю користуються і розважальні та талант-шоу. Після підключення пакету Київстар ви зможете не тільки насолоджуватись швидкісним інтернетом, але й в будь-який час СТБ дивитись онлайн, де знайдете багато масштабних телепроєктів. А зараз поговоримо про українські серіали.

Найпопулярніші проєкти вітчизняного кінематографа

Український кінематограф розкриває крила — все більше вітчизняного контенту завойовує прихильність глядачів. Ось так виглядає список найпопулярніших серіалів:

  • «Клан ювелірів». Сюжет переносить глядача у 1983 р., де два армійські друга Георгій та Борис вирушають до Львова вивчати нову ювелірну справу. Але кохання до однієї дівчини робить їх ворогами.
  • «Дефективи». Найпопулярніший комедійний серіал України. У ньому головні герої Цезар і Тайсон, які відкрили детективну агенцію, потрапляють у різні курйозні ситуації.
  • «Райське місце». А це історія дівчини Ніни, яка поєднує роботу покоївки та навчання. Але вишуканий смак, прагнення до досконалості у всьому та знання кількох мов вигідно виділяють Ніну серед решти персоналу, що викликає інтерес з боку власниці готелю та заздрість колег.

Крім того, є ще багато цікавих українських серіалів: «Швидка», «Історія одного злочину», «Капітанша», «У полоні минулого» та ін.

Що ще дивляться українці?

Талант-шоу мають американське коріння, але такий контент швидко завоював прихильність українського глядача. Особливою популярністю користуються шоу талантів «Голос країни» та «Х-фактор». А найрейтинговішим розважальним проєктом 2021 року стала «Маска» на каналі Україна. ЇЇ подивилося понад 14,5 млн глядачів.

Українське телебачення дуже різноманітне — тут відповідний контент знайде кожен незалежно від віку та вподобань. А з Київстар ТБ можна дивитися улюблене шоу або серіал на будь-якому пристрої.