Якщо вам цікаво, як правильно вибрати запчастини для свого автомобіля, чи ви шукаєте ефективний спосіб швидко вибрати потрібні речі, ми радимо на сайті https://master.shop/ вибрати запчастини для автомобіля, щоб насолоджуватися його довгим життям!

Як знайти автозапчастини?

Купівля запчастин для автомобіля вимагає багато досліджень. Якщо ви не любите передавати подібні обов’язки в руки механіків та хочете шукати запчастини самостійно, то варто дізнатися, як це зробити. 

Компоненти найчастіше шукають відповідно до:

  • бренду,
  • та версії автомобіля.

Також варто ввести інші параметри в каталог, який пропонує наш інтернет магазин та виробники автозапчастин. Наприклад, важлива потужність двигуна автомобіля та рік випуску. Деталі також можуть бути укомплектовані на основі знання типу коробки передач та типу підвіски. Важливою також є інформація про обладнання автомобіля та тип встановленого кондиціонера.

Інформацію про версію автомобіля, рік випуску та ряд інших важливих даних можна отримати з свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу. В ID-карті також можна знайти VIN-номер - позначення, яке дає виробник. Марку транспортного засобу можна знайти в графі D.1, тип транспортного засобу - у графі D.2, а його модель - у графі D.3. Інші параметри, такі як об’єм і потужність двигуна, можна знайти в полі P.

Інший спосіб знайти правильні запчастини для вашого автомобіля - знайти його OEM-номер. Щоб знайти ідентифікацію автомобіля, зніміть деталі та знайдіть мітки компонентів. Цифри також можна простежити на кузові автомобіля або прочитати з приладової панелі. Кожен виробник має свою нумерацію, щоб деталі можна було ідентифікувати за основним номером та номерами окремих виробників.

Таким чином ви можете налаштувати до автомобіля такі деталі, як:

  • масляні, паливні, повітряні фільтри;
  • елементи гальмівної системи - колодки, диски або насос;
  • органи управління зчепленням;
  • компоненти системи підвіски - наприклад, пружини;
  • амортизатори.

Як правильно підібрати запчастини?

Іноді достатньо ввести вказаний OEM-номер у пошуковій системі, щоб легко відстежувати дані компоненти. Однак, це стосується не всіх автомобілів. Щоб не купувати без потреби те, що не підійде до вашої моделі автомобіля, завжди слід уважно читати описи комплектуючих. Описи зазвичай містять інформацію про те, до яких типів транспортних засобів ці запчастини не підходять. Вибір потрібно робити повільно та обережно.