Серед світлодіодного освітлення одним з найбільш незрозумілих товарів для клієнтів є світлодіодні стрічки. Все частіше ми можемо зустріти використання світлодіодних стрічок в різних місцях, будь то в квартири, паби і магазини. Світлодіодні стрічки мають масу переваг, тому все більше людей вибирають таке світлове рішення при облаштуванні свого інтер’єру. Світлодіодну стрічку можна використовувати як в якості декоративного освітлення - правильно встановлена LED стрічка забезпечить дійсно ефективне освітлення - так і як допоміжне джерело світла, наприклад, на кухонній стільниці або біля дзеркала у ванній. Разом із популярністю світлодіодів на ринку з’являється все більше моделей стрічок різних конфігурацій. Це надзвичайно практичне та естетичне рішення. Тому нижче представлені основні види світлодіодних стрічок.

Які види світлодіодних стрічок існують

Вибираючи модель для своїх інвестицій на сайті elektrovoz.com.ua, дуже важливо перевірити - яка потужність світлодіодної стрічки на метр? Вибір потрібної моделі вам полегшить поділ стрічок за сферою застосування:

  • У разі декоративного використання, оптимальним вибором є стрічки з меншим енергоспоживанням – від 1,8 Вт/м до 9,6 Вт/м. Оскільки нам все одно не потрібне яскраве світло, немає потреби переплачувати за високе енергоспоживання. Це буде пов'язано з більшими експлуатаційними витратами і необхідністю вибору потужніших і більших блоків живлення. Їх буде складніше приховати.
  • У випадку, коли ви шукаєте сильне джерело світла, стандартний діапазон потужності, в якому варто вибирати стрічки, - це діапазон від 14,4 до 30 Вт/м. Найчастіше, чим вище потужність, тим більше кількість світла. Тому для основного освітлення використовуються стрічки з більшим енергоспоживанням. Однак також часто вибирають професійні світлодіодні стрічки на 9,6 Вт або 10 Вт. Все залежить від того, скільки метрів стрічки ви використовуєте.

Купуючи світлодіодну стрічку, яка найкраще підходить до вашого інтер’єру, необхідно визначитися, який колір світла вас цікавить – ви можете вибрати між стрічками теплого, холодного або нейтрального кольору.

На покупці самої світлодіодної стрічки справа не закінчується. Щоб вона працювала, також потрібен відповідний блок живлення. Це дуже важливо, оскільки неправильно підібраний блок живлення може стати причиною виходу стрічки з ладу. Потужність блоку живлення необхідно підлаштовувати під довжину стрічки.