Газон, готовий до укладання на підготовлений субстрат, - це найпростіший спосіб відразу створити красивий газон перед будинком. Хоча рулонний газон простий у догляді і не вимагає інтенсивного догляду, слід пам'ятати про правильний догляд, щоб газон виглядав ефектно протягом усього сезону. Докладніше про укладання рулонного газону читайте на https://topiar.ua/ua/uslugi-kompanii/ukladka-gazona/!

Догляд після укладання рулонного газону

Хоча газон відразу після укладання виглядає чудово, у перші дні його слід інтенсивніше доглядати. Покладений газон повинен мати час для гарного укорінення, тому його не можна надмірно топтати, наприклад, граючи на ньому в м'яч або влаштовуючи вечірку в саду. Краще кілька днів не наступати на свіжу траву. У перший тиждень газон також варто більше поливати, щоб він зміг акліматизуватись та міцно укорінитися.

Додатковий догляд

Укладання рулонного газону та спосіб догляду за ним набагато простіше, ніж у випадку з посівним газоном, але витратити деякий час на догляд за ним варто. Щоб рулонний газон був щільним і знаходився в хорошому стані до зими, рекомендується проводити додаткові процедури догляду, такі як:

 - cкарифікація, тобто зрізання дерну спеціальним інструментом по вертикалі,

 - аерація шляхом проколювання дерну,

 - прикочування, тобто ущільнення дерну, щоб запобігти занадто сильному розпушенню ґрунту,

 - періодичне скошування за необхідності.

Ці прості процедури не вимагають спеціальних навичок та витрат часу, а також збережуть рулонний газон у хорошому стані. Рулонна трава - матеріал, стійкий до хвороб та шкідників, але тільки правильний догляд за його поверхнею дозволить вам насолоджуватися щільним та зеленим газоном.

Добриво рулонного газону

Щоб газон залишався у хорошому стані протягом усього сезону, варто витратити деякий час на його добрива. У перший період після укладання газону від таких обробок можна відмовитися, оскільки перед продажем газон був інтенсивно добрий і підживлений спеціальними препаратами. Рулонний газон слід удобрювати ранньою весною регенеруючими засобами, які протягом сезону підтримують добривами, а перед самою зимою закріпити сумішшю осінніх добрив. Рулонну траву не можна удобрювати у сильний дощ чи спеку, а найкращі результати досягаються при внесенні препаратів після скошування.