Створюючи бар при ресторані або відкриваючи новий, відразу виникає питання про його наповнення, і не тільки тим, що в ньому потім будуть торгувати, а про спеціалізованому обладнанні. Великий асортимент барного обладнання високої якості клієнти знайдуть у інтернет-магазині CENTURION.

Техніка для бару – це не тільки кавова машина, міксери і різні шейкери. Насамперед це барна стійка – обличчя бару. Якщо заклад має достатню прохідність, то, крім того, що вона повинна бути зроблена у відповідності зі стилістикою всього інтер'єру приміщення, необхідно ще і зберегти функціональність, допоможе в цьому, звичайно, барне обладнання, придбане на http://centur.com.ua/, – те, на що в першу чергу звертає увагу відвідувач.

Як вже відзначилось, стійка повинна бути функціональною. А для цього необхідно грамотне технічне оснащення і бармену буде зручно обслуговувати клієнтів, і в той же час щоб не було дисонансу з інтер'єром бару.

Насамперед, це холодильне обладнання (як з морозильними камерами, так і з вітринами, якщо там виставляються морозиво або кондитерські вироби). При цьому холодильники повинні стати ідеальним продовженням всієї барної стійки.

Безумовно, знадобляться кавова машина і міксери (одним не обійтися). А якщо місце не дозволяє розмістити декілька міксерів, потрібно просто поставити потужний прилад з різними насадками в комплекті.

Сучасна промисловість не стоїть на місці і розробляє додаткове обладнання для бару, яке вже стало звичним: це і охолоджувачі соку для літнього сезону, і гранитори, і фризери, та обладнання для розливу пива, і, звичайно, техніка для приготування фірмових напоїв, наприклад шоколаду, і багато іншого, що потрібно так вписати в робоче місце бармена, щоб він міг вільно переміщатися і швидко виконувати замовлення. Наприклад, створювати на очах відвідувачів коктейлі. Маніпуляцій за зміну він робить багато, тому комфорт при роботі – першочергове завдання.

Техніка має відповідати за якістю, щоб бармен був упевнений, що зміна пройде без поломок.

Звичайно, для кожного бару – свій набору інструментів. Величезну роль відіграє тематика закладу. У пивному барі основне обладнання – це прилади для розливу пива. У дитячому барі – це виробництво морозива та холодильне обладнання, а також різні машини для приготування коктейлів, пінок, «снігу», цукрової вати та інших дитячих ласощів. А ще – обов'язково – соковижималки.

Але найбільшого технічного наповнення потребує бар широкого профілю. Наприклад, на дискотеці або в великому ресторані.