Сьогодні, при пошуку роботи онлайн, інтернет-майданчики надають безліч інформації про різні професії, які можна опанувати за короткий проміжок часу.

Для тих, хто дійсно бажає працювати і отримувати хороший та стабільний дохід, є покрокова інструкція у досягненні цієї мети. Найбільш легким способом освоїти професію та почати заробляти в іностранній валюті - перейти в IT-сферу та стати тестувальником програмного забезпечення.

Створюємо базу знань

Для будь-якої професії потрібні елементарні знання принципів роботи та ознайомлення з інструментами. Щоб отримати ці знання в сфері тестування, не потрібно закінчувати вищі навчальні заклади. Адже тестування - дуже легке у вивченні всіх необхідних навиків, тому достатньо пройти трьохмісячні курси для засвоєння всього матеріалу.

Щоб обрати школу з якісним навчанням, ознайомтесь з результатами учнів даної школи. Багато хто ділиться у соцмережах найкращими результатами учнів, їх досягненнями. Передивіться програми курсів, чи співпадають теми зі знаннями, які вимагаються у вакансіях. Наприклад, в школі it-testing-school всі куратори є практикуючими спеціалістами та завжди корегують програму під сучасні потреби.

Виділяємось серед конкурентів на ринку праці

Основною перевагою спеціаліста серед конкурентів на ринку праці є його якість, тобто наповнення. Від вашої кількості знань та вміння застосовувати їх на практиці буде залежати ваша відмінність від іншої маси інших. Знаючи англійську, спеціаліст стає кращим за 30% претендентів на роботу; вміння користуватися більшою кількістю інструментів тестування під різні потреби дає змогу обійти ще 20%. З кожним наступним скілом підвищується ваша цінність як спеціаліста.

Практикуємось, поки інші чекають гарної нагоди

Досвід не обов’язково повинен бути безпосередньо на офіційній роботі. Є варіант зареєструватись як фрілансер, наприклад на платформі Weblancer, та вже під час навчання на курсах брати проєкти для відточення всіх набутих знань.

Деякі платформи різних шкіл надають також можливість практикуватись не тільки на існуючих сайтах. Наприклад, на базі школи it-testing-school надають для практикуму існуючий проєкт в розробці від реального замовника.

Додаткові шанси

Якщо під час користування яким-небудь додатком ви знайшли помилку - напишіть відгук програмістам та повідомте про неї. В цьому випадку потрібне якісне написання звітності про знайдений баг у програмі. Відомо про багато випадків, коли було запропоновано роботу тим, хто корректно повідомив про помилку. Тестуйте все, що до вподоби. Таким чином ви розвиваєте уважність до помилок та погляд тестувальника на будь-які програмні забезпечення.

Використовуючи всі ці кроки, можна з легкістю отримати бажаний офер (запрошення на роботу) від великої компанії. Для першого кроку рекомендуємо ознайомитись з програмою школи за посиланням it-testing-school.com

Тестування - перспективна професія майбутнього. Приєднуйся до IT вже сьогодні!