Яскрава дахова установка або лайтбокс, що світиться і миттєво кидається в очі на магазині чи розважальному закладі, барі або кафе, нотаріальній конторі або стоматологічній клініці воістину може вважатися візитною карткою будь-якої установи - державної, приватної або громадськї. Допомогти у створенні своєї неповторної і індивідуальної, яскравої і стильної «візитки» вам зможе Компанія Mаgic, яка не тільки виготовляє неонові вивіски або вивіски на магазин, а й виробляє рекламну продукцію будь-якої складності.

Компанія Mаgic виконає все, що пов'язано з: неоновими вивісками або лайтбоксами; даховими установками або адресними табличками; стелами або штендерами; вивісками з композиту або рекламними пілонами; брендуванням авто об'ємними літерами, або офісними табличками на http://magicgroup.com.ua/obemnyie-bukvyi/. Ну а тепер можна знову згадати про значення колірної гами, яку рекомендується застосовувати при замовленні зовнішніх рекламних виробів. Життя і все, що стосується природи і поновлення, грошей і влади, молоді, надії і навколишнього середовища символізує зелений колір, а також його півтони. Зеленому кольору під силу примусити людину відчути себе в безпеці, заспокоєння і зменшення болю.

Зелене світло семафора - дозволяючий сигнал - дає дозвіл рушити вперед. Одночасно він є на рівні підсвідомості уособленням привітності, спокою і тиші. Тому використання зеленого кольору або його відтінків в рекламному бізнесі будь-яких продуктів або послуг забезпечує непогану фору. Однак для рекламної продукції, розміщеної на об'єкті громадського харчування, продуктовому магазині або продовольчому супермаркеті не стане оптимальним варіантом з'єднання з жовтим кольором зеленого, оскільки на апетит відвідувача таке поєднання кольорів діяти буде немов заспокійливий засіб. Крім того, світло-зелені відтінки на людину також діють заспокійливо. Тому саме цією фарбою, з огляду на вищевикладене, пофарбовано більшість громадських, шкільних або лікарняних приміщень.