Profi Store протягом довгого часу співпрацює з відомими компаніями, серед яких Semin,Woosterbrush, Ralston, Titan та ін. Інтернет-магазин є офіційним представником цих брендів в Україні. Тут можна замовити якісні будівельні суміші, такі, як шпаклівка для швів Semin CE 86. Окрім цього, команда фахівців пропонує суттєві знижки на прорабів та проводить навчання по користуванню придбаною продукцією.

Асортимент сухих та готових шпаклівок в Профі Стор

Шпаклівки преміум якості

В онлайн-магазині Профі Стор користувачі знайдуть каталог з великим переліком товарів преміум якості для шпаклювання. Знайти необхідну продукцію допоможе зручний фільтр. Тут вдасться придбати такі види шпаклівок:

- Спеціалізовані (для стиків). Використовуються у ремонтних роботах та при реставрації. Характерні легкістю в процесі закладання тріщин.

- Вирівнюючі (по гіпсоліту, бетону та штукатурці). Призначені для виконання вирівнюючої функції.

- Фінішні (під шпалери, фарбу, оздоблення). Матеріал майже не потребує шліфування. Це може знадобиться лише в деяких місцях.

- Універсальні (для різних робіт). Вид шпаклівки, який виконує декілька функцій. Підходить для різних робіт.

- Декоративні (ручне та механізоване нанесення). Залежно від типу виконання, використовується для декорування, створення спеціальних структур, малярських робіт і т.д.

Рекомендації для вибору шпаклівки для стиків

Для проведення якісного ремонту, необхідно правильно обирати шпаклівку. Треба враховувати матеріал, який буде використаний на наступному етапі. Якщо планується клеїти шпалери, то рекомендується придбати суху шпаклівку https://profi-store.shop/. А для подальшого фарбування більше підійде готова паста.

Купляючи готову продукцію, слід переконатися, що вона якісна і не має твердих компонентів. Також важливо звернути увагу на температуру, яка вважається нормальною для зберігання та використання шпаклівки.

Переваги тріщиностійкої шпаклівки для швів Semin CE 86

На сайті Profi Store можна придбати всі перелічені види товарів для шпаклювання. Найбільш універсальною з них вважається Semin CE 86. Серед її плюсів варто відзначити наступні:

- Зручність при здійсненні ремонту;

- Гарна в'язкість, яка дозволяє безперешкодно виконувати різні типи робіт;

- Універсальність та багатофункціональність під час застосування;

- Шпаклівка добре тримає форму та легко шліфується;

- Не допускає виникнення тріщин;

- Дозволяє нанесення сировини в декілька етапів.