Сонцезахисні окуляри – популярний аксесуар, який носять жінки та чоловіки будь-якого віку та соціального статусу. Вони представлені в асортименті, виготовляються з різних матеріалів та бувають різної конфігурації, розмірів та форми. Тому підібрати модель не складе труднощів, що дозволить виглядати стильно та неповторно.

В українському онлайн магазині LuckyLook є сонцезахисні окуляри круглі, квадратні та будь-якої іншої форми лінз. Гарантується якість та оригінальність, швидка доставка по Україні та безкоштовна допомога стиліста по підбору відповідного аксесуара.

Які особливості бренду LuckyLook?

Правильно підібрані окуляри від сонця - це не тільки стильний аксесуар, але й надійний захист від ультрафіолетового випромінювання. При покупці варто звернути увагу не лише на бренд та вартість, а й низку експлуатаційних характеристик. Це параметри лінз (розмір, форма, колір, матеріал), оправа, розмір, стиль та ін.

До відмінних рис окулярів від LuckyLook відносять:

  • приваблива вартість та постійні знижки;
  • величезна різноманітність моделей для кожного;
  • гарантія міцності конструкції та надійність;
  • оригінальні дизайнерські рішення;
  • брендова якість;
  • зручне оформлення та оплата замовлення;
  • кваліфікована допомога стиліста.

Бренд LuckyLook успішно працює на українському ринку вже понад 10 років, пропонуючи лише оригінальні та стильні аксесуари на будь-який смак.

Огляд українських брендів сонцезахисних окулярів

Крім LuckyLook, є інші популярні українські бренди сонцезахисних окулярів. Наприклад, компанія "На очі" пропонує ультрасучасні моделі з максимальним рівнем захисту від ультрафіолету UV 400. У колекції можна знайти і модні окуляри з "порожнім" склом, які допоможуть підкреслити вишуканість образу.

Ще один український бренд – Blackwood, відмінною рисою якого є стильна дерев'яна оправа. Кожна модель є унікальною, є аксесуари для чоловіків та жінок. Рівень захисту від УФ-випромінювання UV 400, а лінзи із полімеризацією.

Casta є українським брендом модних сонцезахисних окулярів, який успішно працює на ринку України з 2000 року. У широкому асортименті представлені сонцезахисні окуляри для сучасних людей, для яких важлива якість, оригінальний стиль та унікальність.

ProVision – відомий український бренд сертифікованої оптики. Він заснований у 2005 році, а при розробці дизайну було враховано особливості слов'янського типу обличчя та модні тенденції.

У колекції цього виробника можна знайти окуляри сонцезахисні для повсякденного носіння, спорту, водіїв та навіть рибалок. Лінзи можуть бути із дзеркальним покриттям, полімеризаційні, градієнтні, а оправа виготовлена ​​з міцного пластику, алюмінію, титану та нержавіючої сталі.

Сонячні окуляри від українських брендів відомі в усьому світі завдяки відмінній якості, стильному дизайну та міцності, великій різноманітності на будь-який споживчий смак та вік.