У багатьох виникає питання, як вибрати бойлер Atlantic, який буде і економічним, і продуктивним. Навіть якщо у квартирі є централізоване постачання таким корисним ресурсом, як побутова гаряча вода, проблема може бути дуже актуальною. Адже багато хто сидить по два-три тижні, а іноді й два-три місяці без ГВП. Тому варто розібратися, який прилад і коли краще придбати, а головне за якими критеріями можна зрозуміти, що пристрій хороший.
На які параметри варто звернути увагу під час вибору водонагрівача?
Найважливішими параметрами по праву вважаються:
- потужність,
- термін гарантії,
- продуктивність,
- матеріал, з якого виготовлений бак пристрою,
- максимально допустиме значення (хоча в наших умовах важко уявити, що тиск може досягти 8-9 бар, але чим більше це значення, тим надійніше бак пристрою),
- обробка резервуару для води, наявність та розмір магнієвого анода.
Потужність електричного накопичувального водонагрівача повинна становити 2,0-2,5 кВт, такі значення забезпечать швидке нагрівання води та не вимагатимуть виведення спеціального автомата для підключення апарату. Потужність проточного електричного бойлера повинна становити 3,0-4,0 кВт, але в будь-якому випадку підключати його до звичайної електромережі не рекомендується, знадобиться автомат в електрощиті.
Широкий вибір бойлерів пропонує магазин сантехніки santehservis.dp.ua!
Середня потужність газових агрегатів складає 18 квт. Вони справляються зі своєю роботою майже вдвічі швидше за їхні електричні аналоги, але підключення такого пристрою — це окрема історія. Вам буде потрібно провести окрему вентиляцію, для відведення вихлопу пристрою, а також викликати фахівця для підключення до газу. У панельному чи цегляному будинку це зробити досить проблематично, а ось на дачі напевно не складе проблем, саме тому рекомендується вибирати газові пристрої для заміського житла, а електричні для міста.
Термін гарантії гарного пристрою повинен становити від 2 років, якщо виробник не готовий надати хоча б таку гарантію, то він не впевнений у якості свого продукту. А в питанні нагрівачів надійність відіграє ключову роль.
У накопичувальних пристроях резервуари для рідини можуть бути виготовлені з двох типів матеріалів: нержавіючої сталі та забарвленого металу.
Вирішивши про тип, можна переходити до вибору конкретної моделі. Не варто поспішати: розумний підхід до покупки гарантує комфорт подальшого використання придбаного приладу. Сильно економити теж погана ідея, тому що дешевий агрегат може зламатися або дати протікання вже після кількох місяців експлуатації.